Blog

Spider gél ružový 3 ml


ID8390
Vašu objednávku odošleme hneď zajtra! Máme viac ako 10 kusov
Ružový spider gél na vytváranie spider pavúčieho efektu. Gél s gumovou konzistenciou zaručí rýchle a jednoduché nanášanie do precíznych ornamentov a čiar.... Celý popis
Naša cena 5.49 €
Uvedené ceny sú s DPH (20%)

Popis produktu

Ružový spider gél na vytváranie spider pavúčieho efektu. Gél s gumovou konzistenciou zaručí rýchle a jednoduché nanášanie do precíznych ornamentov a čiar. Ozdobte vaše nechty touto novinkou. Gél nie je určený na celoplošné nanášanie. Vytvrdne v akejkoľvek lampe, v UV je polymerizácia 120 sekúnd, v LED lampe 90 sekúnd.
objem 3 ml
štítok Novinka
farba ružová

Zdobenie spider gélom:

 

Spider gél na nechte vytvára dokonalé čiary od hrubších až po veľmi tenké a jemné čiary. Ak sa nanesie väčšie množstvo gélu, čiary sú hrubšie a na nechte vytvárajú 3D efekt.

 

Ako sa spider gél aplikuje

Spider gélom môžete zdobiť gélové, akrylové nechty, ale taktiež ním môžete ozdobiť gél lak. Nie je potrebné ho pred nanášaním premiešať. Tenký štetec, alebo kovové pero namočte do gélu a ťahajte z jedného bodu do druhého. Spôsob, akým budete zdobiť vaše nechty spider gélom je len na vás. Fanztázii sa medze nekladú. Po nanesení vložte zdobenie do lampy na vytvrdnutie. Lepkavý výpotok očistite buničinou a cleanerom. Na záver naneste pro top pre lesk a výdrž zdobenia.

Copyright Top-Nechty.sk © 2009 - 2020