Blog

Airbrush šablóny


ID4099
Vašu objednávku odošleme hneď zajtra! Máme už len 1 kúsok!
Samolepiacu šablónku nalepte na necht a lakom, alebo gélom pretrite. Nálepku odstráňte z nechtov, a potom nechajte zaschnúť. Na nechtoch dosiahnete pekné... Celý popis
Naša cena 1.39 €
Uvedené ceny sú s DPH (20%)

Odporúčame dokúpiť

Popis produktu

Samolepiacu šablónku nalepte na necht a lakom, alebo gélom pretrite. Nálepku odstráňte z nechtov, a potom nechajte zaschnúť. Na nechtoch dosiahnete pekné pravidelné celoplošné zdobenie. Šablónu môžete použiť aj na airbrush, alebo ombré zdobenie. V balení sú 3 motívy. Z každého motívu sú 3 nálepky. Rozmer platíčka je 10 x 9 cm.
štítok Novinka
šírka 10 cm
dĺžka 15 cm

Vzor pomocou zdobiacej nálepky

Jednoduché a rýchle zdobenie vytvoríte na nechtoch pomocou zdobiacej šablóny. Na necht si naneste podkladovú vrstvu. Prilepte šablónu a pretrite ju lakom. Na nanášanie laku môžete použiť aj hubku a lak aplikovať technikou ombre. Nečakajte, kým lak uschne, ale odstráňte šablónu. Celé zdobenie zafixujte priesvitným lakom. 

vzor pomocou zdobiacej nalepky

Ozdobiť nechty rýchlo a jednoducho je možné aj samolepiacou šablónou. Stačí ak zdobiacu šablónu prilepíte na vopred pripravený necht, a pomocou hubky na ombré aplikujete jeden alebo viac farieb lakov. Takto vytvoríte viac farebné vzory. Ešte pred zaschnutím šablónu opatrne odstráňte. Na záver celé lakovanie zafixujte vrchným lakom.

Copyright Top-Nechty.sk © 2009 - 2019