Blog

Hviezdy na celý necht


ID4098
Je nám to ľúto, no posledný kúsok sme predali v 12/2018. Skúsime Vám však ponúknuť náhradu, ktorá by Vám mohla vyhovovať!

Popis produktu

Strieborná tenká holografická nálepka. Vhodná aj na zdobenie pomocou airbrush, alebo ombré techniky. Pri domácom použití nalepte nálepku na necht a pretrite lakom alebo gélom. Ešte pred zaschnutím odstráňte nálepku. Zdobenie nechajte dôkladne uschnúť, alebo vytvrdnúť v UV lampe. Pomocou tejto šablóny vytvoríte pravidelné pekné zdobenie. Na platíčku je 9 samolepiacich šablón. Rozmer platíčka 10 x 9 cm.
štítok Novinka
šírka 10 cm
dĺžka 15 cm

Zdobenie po odstránení šablóny

Vytvorte si na nechtoch jedinečné zdobenia jednoducho a rýchlo. Samolepiacu šablónu prilepte na necht, ktorý máte nalakovaný podkladovou vrstvou. Farbu si môžete zvoliť podľa seba. Prilepenú šablónu pretrite lakom alebo použite hubku a lak aplikujte ombre technikou. Nečakajte, kým lak uschne a šablónu odstráňte. Celý necht na záver pretrite vrchným lakom, ktorým zdobenie zafixujete.

zdobenie po odstraneni sablony

Ozdobené nechty rôznymi vzormi môžeme mať pomocou samolepiacej šablóny. Stačí ju nalepiť na prírodný alebo umelý necht, a pomocou hubky aplikovať pečiatkovací lak na nechty, alebo klasický lak, ktorý má vyššiu kryciu schopnosť. Pre zaujímavejšie vzory môžeme použiť farebný pigment, alebo glitrový prach. Šablónu odstránime ešte pred zaschnutím laku. Vzniknutý vzor je potrebné zafixovať vrchným lakom.

Copyright Top-Nechty.sk © 2009 - 2019