Blog

Šablóna s hviezdami


ID4101
Je nám to ľúto, no posledný kúsok sme predali v 08/2018. Skúsime Vám však ponúknuť náhradu, ktorá by Vám mohla vyhovovať!

Popis produktu

Tenká prispôsobivá zdobiaca šablóna s hviezdami. Po odlepení namiesto hviezd ostanú prázdne miesta. Prilepením na necht a pretretím lakom docielite pekné hviezdne zdobenie. Nečakajte kým lak uschne a nálepku odlepte. Môžete ju použiť aj na zdobenie gélom, airbrush, alebo ombré technikou. Balenie obsahuje 9 samolepiacich šablón s rozmerom 2,8 x 2,4 cm.
štítok Novinka
šírka 10 cm
dĺžka 15 cm

Ozdobený necht

Zdobenie vytvorené pomocou zdobiacej nálepky. Takéto zdobenie je nenáročné a rýchle. Šablónu prilepte na necht, na ktorom je nanesená podkladová vrstva. Farbu podkladu zvoľte podľa vlastného výberu. Šablónu pretrite lakom. Nechty môžete ozdobiť aj technikou omre, použitím hubky. Ak chcete, aby bolo zdobenie zaujímavejšie, použite glitre. Šablónu odstráňte a použite poslednú vrstvu, číry lak.

ozdobeny necht

Je to holografická samolepiaca šablóna na zdobenie nechtov. Práca s fóliou je veľmi jednoduchá a rýchla. Na vopred pripravené nechty si nalepíme šablónu, a pomocou ombré hubky aplikujeme lak spolu s glitrami. Takouto formou vytvoríme zaujímavé vzory. Šablónu z nechtu odstraňujeme ešte pred vyschnutím naneseného laku. Následne vzor fixujeme vrchným lakom.

Copyright Top-Nechty.sk © 2009 - 2019