Blog

Šablóna so šikmými pruhmi


ID4103
Vašu objednávku odošleme hneď v utorok Máme posledných 5 kusov
Tenké airbrush šablóny na celoplošné zdobenie. Nalepte ju na necht a pomocou hubky na ombré, alebo štetcom naneste lak alebo gél. Šablónu odstráňte a zdobenie... Celý popis
Naša cena 1.39 €
Uvedené ceny sú s DPH (20%)

Odporúčame dokúpiť

Popis produktu

Tenké airbrush šablóny na celoplošné zdobenie. Nalepte ju na necht a pomocou hubky na ombré, alebo štetcom naneste lak alebo gél. Šablónu odstráňte a zdobenie nechajte uschnúť. V balení nájdete 9 šablón s rozmerom 2,8 x 2,4 cm. Môžete ich použiť aj na airbrush.
štítok Novinka
šírka 10 cm
dĺžka 15 cm

Zdobenie na tipe

Pomocou šablón vytvoríte na nechtoch jedinečné zdobenia. Postup je úplne jednoduchý. Samolepiacu šablónu prilepte na nalakovaný necht. Podkladovú vrstvu si môžete zvoliť akú chcete. Ak je šablóna prilepená, pretrite ju lakom. Lak môžete aplikovať aj pomocou hubky technikou ombre. Šablónu odstráňte a po uchnutí celý necht zafixujte čírym lakom. Zdobenie je hotové. 

zdobenie na tipe

Je to samolepiaca šablóna, ktorou vieme vytvoriť dokonalé vzory a ornamenty. Šablónu odlepíme z čierneho políčka a opatrne prilepíme na prírodný alebo umelý necht. Pomocou ombré hubky aplikujeme tmavú a potom svetlejšiu farbu laku tak, aby nám vzniklo ombré. Následne, ešte pred vyschnutím laku, šablónu odstránime. Celé lakovanie zafixujeme vrchným lakom.

Copyright Top-Nechty.sk © 2009 - 2019