Blog

  1. Trojuholníková šablóna

Trojuholníková šablóna


ID4104
Je nám to ľúto, no posledný kúsok sme predali v 05/2019. Skúsime Vám však ponúknuť náhradu, ktorá by Vám mohla vyhovovať!

Popis produktu

V balení nájdete 9 nálepiek s rozmerom 2,8 x 2,4 cm. Slúžia na celoplošné pravidelné zdobenie nechtov. Stačí ich nalepiť, pretrieť lakom, alebo použiť hubku na ombré a UV gél. Tak odstrániť šablónku skôr ako zaschne lak. Po uschnutí môžete zdobenie zafixovať vrchným lakom alebo gélom. Šablóna je vhodná aj na techniku airbrush.
štítok Novinka
šírka 10 cm
dĺžka 15 cm

Zdobenie šablónou

Vďaka samolepiacej šablóne vytvoríte na nechtoch krásne zdobenia. Postup je jednoduchý a rýchly. Šablónu prilepte na vopred pripravený necht. Podklad môžete zvoliť akejkoľvek farby. Prilepenú šablónu pretrite lakom alebo lak aplikujte pomocou hubky, technikou ombre. Zdobenie je vhodné na záver pretrieť vrchnou vrstvou. Použite na to číry lak.

zdobenie sablonou

Celoplošné dokonalé vzory docielite pomocou samolepiacej šablóny. Aj v pohodlí domova si viete rýchlo a jednoducho spestriť prírodné alebo umelé nechty. Šablónu prilepte opatrne, ale zároveň precízne. Potom pomocou hubky na ombré alebo štetca, naneste lak na šablónu. Po nanesení laku šablónu hneď odstráňte, a vzniknutý vzor prelakujete vrchným lakom pre zafixovanie.

Copyright Top-Nechty.sk © 2009 - 2020