Blog

  1. Zdobiaca šablóna

Zdobiaca šablóna


ID4097
Je nám to ľúto, no posledný kúsok sme predali v 06/2019. Skúsime Vám však ponúknuť náhradu, ktorá by Vám mohla vyhovovať!

Popis produktu

Holografická samolepka na zdobenie. Prilepte ju na necht a pretrite lakom, alebo UV gélom. Na toto zdobenie môžete použiť aj techniku ombré, alebo airbrush. Nečakajte kým lak alebo gél vyschne a nálepku odstráňte. Na nechtoch ostane pekný pravidelný vzor. V balení je spolu 9 samolepiek rozdelených na dva motívy. Každá nálepka má 2,8 x 2,5 cm. Celé platíčko má 10 x 9 cm.
štítok Novinka
šírka 10 cm
dĺžka 15 cm

Zdobenie po uschnutí

Krásne zdobenia vytvoríte na nechtoch jednoducho a rýchlo. Šablónu si prilepte na vopred pripravený necht. Ako podklad použite farebnú vrstvu. Prilepenú šablónu pretrite lakom. Na zdobenie môžete použiť tiež techniku ombre a lak aplikovať pomocou hubky. Zdobenie je vhodné na záver zafixovať. Použite na to priesvitný lak v tenkej vrstve. 

zdobenie po uschnuti

Zdobiaca šablóna na vytváranie rôznych tvarov je ideálna pre začiatočníkov. Takto si vieme nechty oživiť rýchlo a jednoducho. Stačí len odlepiť šablónu z čierneho políčka, a následne ju prilepiť na požadovaný necht. Pomocou hubky na ombré aplikujeme lak na necht. Pre vznik dúhového zdobenia ombré, môžeme použiť viac druhov lakov. Šablónu odstránime ešte pred zaschnutím naneseného laku. Následne vzor zafixujeme vrchným lakom.

Copyright Top-Nechty.sk © 2009 - 2019