Blog

Aurora s fialovo ružovým leskom 0,2 g

LONEL

ID4580
LONEL
Vašu objednávku odošleme hneď zajtra! Máme viac ako 50 kusov
Prášok aurora, ktorý vytvára na nechte efekt polárnej žiary, je najnovší trend v zdobení nechtov. Jeho výhodou je, že dodá farebné odlesky a zachová podkladovú... Celý popis
Bežná cena 6.99 €
Ušetríte 72% 5.00 €
Naša cena 1.99 €
Zľava platí do 20.04.2021
Uvedené ceny sú s DPH (20%)

Odporúčame dokúpiť

Popis produktu

Prášok aurora, ktorý vytvára na nechte efekt polárnej žiary, je najnovší trend v zdobení nechtov. Jeho výhodou je, že dodá farebné odlesky a zachová podkladovú farbu. Teda neprekrýva podklad. Podľa zvolenej podkladovej farby vznikajú rôzne efekty a odlesky. Odlesky vyobrazené na hlavnej fotografii sú vytvorené na čiernom podklade. Je určený na gélové, gél lak, alebo akrylové nechty, na ktoré ste naniesli nadlak podlak na chrómové nechty. Ten po vytvrdnutí v UV lampe neostáva lepkavý a je určený ako podklad pre leštiace prášky. Aplikátorom naneste malé množstvo aurora prášku a vyleštite. Prebytočný prášok odstráňte suchým štetcom. Napokon opäť naneste nadlak podlak na chrómové nechty, ktorým zdobenie zafixujete. V balení ja 0,2 g aurora prášku a 2 aplikátory.
štítok Zľava
šírka 3 cm
výška 1.7 cm
dĺžka 3 cm

 

Aurora a jej odlesky 

Prášok aurora sa dá použiť na rôzne farebné podklady a oživí každú farbu na nechtoch. Pre zviditeľnenie odleskov sme prášok naniesli na čierny, červený a biely podklad.

Aurora v originálnom balení 

Zlaté uzatvárateľné balenie okrem aurory obsahuje aj dva aplikátory na jednoduché nanášanie prášku a na jeho vyleštenie.

Aurora v originálnom balení

Unikátny prášok aurora

Po aplikácii neprekrýva podkladovú farbu, ale oživuje ju svojimi odleskami. Je balený v zapečatenom plastovom tégliku. Hmotnosť samotného prášku je 0,2 gramov.

Unikátny prášok aurora

 

 

Moderné a trendy zdobenie docielime týmto práškom. Výhodou je, že zdobenie a aplikácia prášku je jednoduchá, čo zvládneme aj v pohodlí domova. Aurora prášok sa nanáša na vopred pripravené nechty s tmavým alebo svetlým podkladom. Aby prášok dobre držal, nanesieme chrómový base/top na nechty v tenučkej vrstve a vložíme do UV alebo LED lampy. Po vytvrdnutí môžeme prášok naniesť a vyleštiť ho aplikátorom, hubkou alebo aj prstom. Ak máme nechty ozdobené, prášok zafixujeme opätovným nanesením chrómového base/topu.

Copyright Top-Nechty.sk © 2009 - 2021