Blog

Sada aurora práškov a base top


ID5239
Sada Na sklade
Vďaka širokej škále farieb, sa môžete vyhrať s rôznymi odleskami. Výhodou aurory je, že neprekrýva pôvodnú farbu, len ju oživí svojim výrazným leskom.... Celý popis
Bežná cena 12.25 €
Ušetríte 2% 0.26 €
Naša cena 11.99 €
Zľava platí do 05.12.2020
Uvedené ceny sú s DPH (20%)

Popis produktu

Vďaka širokej škále farieb, sa môžete vyhrať s rôznymi odleskami. Výhodou aurory je, že neprekrýva pôvodnú farbu, len ju oživí svojim výrazným leskom. Ako prvé je potrebné naniesť nadlak podlak, ktorý poslúži ako podklad. Následne pomocou aplikátora naneste prášok a vyleštite ho. Ako posledný krok opäť použite nadlak a podlak, ktorý dokonale zafixuje zdobenie.
štítok Zľava

Sada práškov aurora a base top, pomocou ktorých vytvoríme neskutočné množstvo rôznych zdobení. Aurora sa leští na celý povrch nechta aplikátorom na vopred nanesený chrómový base top, ktorým zároveň aj auroru na nechte zafixujeme. Prášok je možné využiť aj pri pečiatkovaní, a tak dodať zdobeniu väčší šmrnc. Na silikónovú pečiatku prstom nanesieme auroru. Potom aplikujeme menšie množstvo laku na kovovú doštičku a prebytok laku odstránime stierkou.Na doštičku pritlačíme silikónovú pečiatku s aurorou. Rýchlym pohybom vzniknutý vzor prenesieme na necht. Na záver nechty prelakujeme chrómovým base topom.

Copyright Top-Nechty.sk © 2009 - 2020