Blog

Sada aurora s modrofialovým leskom


ID5236
Je nám to ľúto, no posledný kúsok sme predali v 05/2021. Skúsime Vám však ponúknuť náhradu, ktorá by Vám mohla vyhovovať!

Popis produktu

Sada na aurora nechty obsahuje nadlak podlak, prášok aurora s modro fialovým odleskom a tiež dva aplikátory. Prášok je potrebné aplikovať až na vytvrdnutý nadlak a podlak, a to buď pomocou prsta alebo aplikátora. Takýto najnovší trend v podobe aurory je možné aplikovať nielen na gél, ale tiež na gél lak a akryl. Konečný efekt neprekrýva podkladovú farbu, len jej dodá perleťový lesk s odtieňom.
štítok Zľava

Modrofialový prášok aurora nanášame na vopred vymodelované nechty. Nanesieme tenkú vrstvu chrómového base topu a necháme polymerizovať v lampe. Po vytvrdnutí aplikátorom vyleštíme prášok na nechte a opäť nanesieme base top na zafixovanie. Pomocou pečiatky a doštičky vieme vytvoriť aj zaujímavé zdobenie. Auroru pre zmenu nanesieme na silikónovú pečiatku. Na kovovú doštičku aplikujeme lak a stierkou zotrieme. Pečiatku pritlačíme na vzor a rýchlym pohybom vzor prenesieme na necht. Vzniknuté zdobenie zafixujeme chrómovým base topom.

Copyright Top-Nechty.sk © 2009 - 2021