Blog

Sada na aurora nechty


ID5237
Sada Na sklade
Sada aurora s fialovo ružovými odleskami na spestrenie vašich nechtov. Vďaka nadlaku a podlaku, ktorý poslúži ako podklad a posledná vrstva, nebudete potrebovať... Celý popis
Bežná cena 6.28 €
Ušetríte 5% 0.29 €
Naša cena 5.99 €
Zľava platí do 03.12.2020
Uvedené ceny sú s DPH (20%)

Popis produktu

Sada aurora s fialovo ružovými odleskami na spestrenie vašich nechtov. Vďaka nadlaku a podlaku, ktorý poslúži ako podklad a posledná vrstva, nebudete potrebovať už nič iné, čo vám urýchli váš čas. Aurora prášok podkladovú farbu neprekryje, len jej dodá farebné odlesky. V sade sa nachádza nadlak podlak, 0,2 g prášku aurora a dva aplikátory.

Ozdobný prášok aurora, môžeme vyleštiť aplikátorom na nechte alebo vytvoriť ním zaujímavé zdobenie. Nechty prelakujeme gél lakom a vložíme do lampy. Po vytvrdnutí ich jemne brúsnym blokom zmatníme a oprášime. Auroru nanesieme prstom na silikónovú doštičku. Následne pokračujeme v nanesení laku na vzor, ktorý sa nachádza na kovovej doštičke. Prebytočný lak odstránime stierkou. Pečiatku pritlačíme na vzor a prenesieme na necht. Vzniknutý vzor prelakujeme chrómovým base topom na zafixovanie. Nechtíky môžete kľudne dozdobiť kamienkami swarovski.

Copyright Top-Nechty.sk © 2009 - 2020