Blog

Sada s práškom aurora

LONEL

ID4992
LONEL
Je nám to ľúto, no posledný kúsok sme predali v 05/2021. Skúsime Vám však ponúknuť náhradu, ktorá by Vám mohla vyhovovať!

Popis produktu

Sada na aurora nechty. Nadlak podlak slúži ako podklad pre dokonalé vyleštenie prášku a zároveň aj ako vrchná vrstva na zafixovanie zdobenia. Prášok aurora aplikujte na vytvrdnutý nadlak podlak pomocou aplikátora, alebo prstom. Prebytočný prášok odstráňte štetcom a zafixujte zdobenie. Môžete ho aplikovať na gélové, gél lak, alebo akrylové nechty.

Zdobenie unicorn pomocou aurory

Jemným práškom aurora, vieme nechty rôzne ozdobiť. Jedným veľmi obľúbeným zdobením je aj unicorn- jednorožec. Na vopred vymodelovaný necht, si vytvoríme pomocou farebného gélu, gél laku alebo kľude aj čírym stavebným gélom 3D zdobenie. Čiary, ktoré pripomínajú tvar rohu jednorožca. 3D čiary necháme vytvrdnúť v lampe. Štetcom aplikujeme chrómový base/top na zdobenie a necháme vytvrdnúť. Vyberieme si auroru a aplikátorom ju vyleštíme na nechte. Hotové zdobenie ešte prelakujeme vrchným leskom alebo quick finishom. Rôzna farba prášku vám vytvorí iný výsledok.

Ako aplikovať prášok auroru na necht

Ak máme vymodelované a prebrúsené nechty, prelakujeme ich chrómovým base/topom. Ten nanesieme buď priloženým štetcom alebo plochým gélovým štetcom na celý povrch nechta v tenkej vrstve a vložíme do UV alebo DUAL lampy na vytvrdnutie. Pokračujeme práškom aurora. Aplikátorom alebo prstom ho naberieme a aplikujeme rovno na necht. Rýchlym pohybom do strán ho poriadne vyleštíme. Vyleštený necht môžeme oprášiť jemným štetcom a zafixovať ho opätovným nanesením base/topu. Po vytvrdnutí je zdobenie hotové. Aby sme predišli predčasnému poškodeniu zdobenia, poslednú vrstvu base/top alebo lesk, nanesieme dva krát.

Copyright Top-Nechty.sk © 2009 - 2021