Blog

Sada s práškom aurora

LONEL

ID4992
LONEL
Sada Na sklade
Sada na aurora nechty. Nadlak podlak slúži ako podklad pre dokonalé vyleštenie prášku a zároveň aj ako vrchná vrstva na zafixovanie zdobenia. Prášok aurora... Celý popis
Bežná cena 6.28 €
Ušetríte 5% 0.29 €
Naša cena 5.99 €
Zľava platí do 27.11.2020
Uvedené ceny sú s DPH (20%)

Popis produktu

Sada na aurora nechty. Nadlak podlak slúži ako podklad pre dokonalé vyleštenie prášku a zároveň aj ako vrchná vrstva na zafixovanie zdobenia. Prášok aurora aplikujte na vytvrdnutý nadlak podlak pomocou aplikátora, alebo prstom. Prebytočný prášok odstráňte štetcom a zafixujte zdobenie. Môžete ho aplikovať na gélové, gél lak, alebo akrylové nechty.
štítok Výpredaj

Zdobenie unicorn pomocou aurory

Jemným práškom aurora, vieme nechty rôzne ozdobiť. Jedným veľmi obľúbeným zdobením je aj unicorn- jednorožec. Na vopred vymodelovaný necht, si vytvoríme pomocou farebného gélu, gél laku alebo kľude aj čírym stavebným gélom 3D zdobenie. Čiary, ktoré pripomínajú tvar rohu jednorožca. 3D čiary necháme vytvrdnúť v lampe. Štetcom aplikujeme chrómový base/top na zdobenie a necháme vytvrdnúť. Vyberieme si auroru a aplikátorom ju vyleštíme na nechte. Hotové zdobenie ešte prelakujeme vrchným leskom alebo quick finishom. Rôzna farba prášku vám vytvorí iný výsledok.

Ako aplikovať prášok auroru na necht

Ak máme vymodelované a prebrúsené nechty, prelakujeme ich chrómovým base/topom. Ten nanesieme buď priloženým štetcom alebo plochým gélovým štetcom na celý povrch nechta v tenkej vrstve a vložíme do UV alebo DUAL lampy na vytvrdnutie. Pokračujeme práškom aurora. Aplikátorom alebo prstom ho naberieme a aplikujeme rovno na necht. Rýchlym pohybom do strán ho poriadne vyleštíme. Vyleštený necht môžeme oprášiť jemným štetcom a zafixovať ho opätovným nanesením base/topu. Po vytvrdnutí je zdobenie hotové. Aby sme predišli predčasnému poškodeniu zdobenia, poslednú vrstvu base/top alebo lesk, nanesieme dva krát.

Copyright Top-Nechty.sk © 2009 - 2020