Biely svietiaci UV gél 5 ml

SILCARE
ID2374
SILCARE
Je nám to ľúto, no posledný kúsok sme predali v 09/2017. Skúsime Vám však ponúknuť náhradu, ktorá by Vám mohla vyhovovať!

Popis produktu

Stredne hustý biely UV gél na francúzsku manikúru. Svieti pod UV svetlom, aké je aj na diskotékach. Svietenie gélu spozorujete už počas tvrdnutia v UV lampe. Na dennom svetle je gél biely, prípadne jemne krémový. V 36W UV lampe tvrdne 2 minúty. V 9W lampe 3-5 minút. Gél je hustý. Má samovyrovnávaciu schopnosť. Gél pred použitím premiešajte špajlou.

Gél v dvoch vrstvách

Gél je potrebné pred nanášaním premiešať. Urobiť tak môžete pomarančovým drievkom. Je zaujímavý tým, že svieti pod UV svetlom. Je stredne hustý a práca s ním je jednoduchá. Nanášajte ho na nechty pomocou štetca v tenkých vrstvách. Každú použitú vrstvu nechajte uschnúť v UV lampe. Gél môžete využiť aj pri francúzskej manikúre na bielu špičku. Po vytvrdnutí ostáva lepkavý.

gel v dvoch vrstvach

Gél pred použitím jemne premiešajte pomocou kovového pera. Na necht ho aplikujte v tenkých vrstvách. Každú vrstvu vkladajte do UV alebo DUAL lampy na 30 až 120 sekúnd. Už pri tvrdnutí v lampe je viditeľné, že gél svieti pod UV svetlom. Gél po vytvrdnutí ostáva lepkavý. Tento lepkavý film počas modelovania nezotierame. Je stredne hustý a veľmi dobre pigmentovaný.

späť k zoznamu produktov späť k zoznamu späť
Copyright Top-Nechty.sk © 2009 - 2018