Biely UV gél Bianco Estremo 5 ml

SILCARE
ID2152
SILCARE
Odošleme to hneď zajtra! Máme viac ako 10 kusov
Silcare snehovo biely hustý gél na francúzsku manikúru. Každú vrstvu gélu dajte do UV lampy na 2 minúty. Výpotok utrite čističom gélu. Gél pred použitím... Celý popis
Bežná cena 2.90
Ušetríte 14% 0.41
Naša cena 2.49
Zľava platí do 23.01.2018
uvedené ceny sú s DPH

Odporúčame dokúpiť

Popis produktu

Silcare snehovo biely hustý gél na francúzsku manikúru. Každú vrstvu gélu dajte do UV lampy na 2 minúty. Výpotok utrite čističom gélu. Gél pred použitím premiešajte špajlou. Gél vhodný na šablóny aj na tipy. Má samovyrovnávaciu schopnosť. Veľmi dobre kryje.

Dve vrstvy gélu

Práca s týmto gélom je jednoduchá. Je stredne hustý a pri nanášaní nezateká. Pred použitím ho premiešajte. Gél naneste na celú plochu nechtov v dvoch tenkých vrstvách. Nanášajte ho plochým štetcom. Použitím tenkého štetca ho môžete využiť aj na kreslenie rôznych vzorov. Vhodný tiež aj ako podklad pod nejaké zdobenie alebo na bielu špičku pri francúzskej manikúre.  Jednofarebné nechty si môžete ozdobiť kamienkami, glitrami, vodolepkami alebo inými ozdobami. 

dve vrstvy gelu

Hustota UV gélu

Je to biely UV gél, ktorý je hustý a silne pigmentovaný. Vďaka hustote sa s ním dobre pracuje, gél pri nanášaní nesteká. Vhodný na francúzsku manikúru, zdobenie ale aj jednofarebné nechty. Má samovyrovnávaciu schopnosť. Pred použitím je potrebné ho mierne premiešať. Biely gél vytvrdne v UV lampe za 2 minúty a DUAL lapme za 30 až 60 sekúnd.

späť k zoznamu produktov späť k zoznamu späť idem si to kúpiť
Copyright Top-Nechty.sk © 2009 - 2018