Sada na gélové nechty, BIO gél


ID1340

Je nám to ľúto, no posledný kúsok sme predali v 06/2015. Skúsime Vám však ponúknuť náhradu, ktorá by Vám mohla vyhovovať!

Popis produktu

19-dielna sada s bio gélmi vyživuje a spevňuje mäkké i lámavé prírodné nechty. Počas aplikácie gélu nemusíte vynechať ani zdobenie nechtov glitrami, lakom, vodolepkami,... V sade biela alebo ružová UV lampa, podľa aktuálnej ponuky. V sade je 6 druhov skúšobných, menej plnených ozdôb. Súčasťou sady je i návod na gélové nechty.

1. Príprava nechtov pred spevnením

Predtým ako začneme nechty spevňovať, musíme si ich upraviť. Pilníkom si nechty upravíme do tvaru aký nám vyhovuje. V okolí nechtov pozatláčame nechtovú kožtičku a brúsnym blokom zmatníme povrch nechta. Prach, ktorý nám vznikol, odstránime suchou kefkou alebo štetcom.

2. Primer a 1-fázový BIO gél

Ak máme nechty pripravené nanesieme si na nich primer. Primer nedávame do UV lampy ale na lepkavú vrstvu nanesieme tenkú vrstvu 1-fázového BIO gélu. Gél nám nesmie zatekať ku kožtičke. Ak sa ta ostane, odstránime ho pomocou pomarančového drievka. Nechty dáme vytvrdnúť do UV lampy na 5 minút. Po vytvrdnutí je povrch nechta lepkavý ale neutierame ho.

3. Kamuflážny BIO gél

Na nechtové lôžko si nanesieme kamuflážny BIO gél. Lôžko môžeme aj jednoducho zväčšiť lebo gél dobre kryje. Nechtové lôžko vytvarujeme do tvaru mandle. V strede nechta má byť gélu viac ako pri kožtičke. Na nechte sa pokúsime vytvarovať peknú smile líniu (oblúčik). Nechty necháme v lampe vytvrdnúť 5 minút. Vzniknutý lepkavý výpotok neutierame.

4. Biely BIO gél - špička

Špičku nechta si natrieme bielym gélom. Nenanášame veľa gélu, aby spička nebola hrubá a nepôsobila neesteticky. Vytvarujeme smile líniu. Ak je nepresná, dá sa opraviť štetcom namočeným v čističi gélu. Necháme v UV lampe vytvrdnúť 5 minút. Podľa potreby nechty prebrúsime a čističom gélu utrime lepkavý výpotok.

5. Zdobenie spevnených nechtov

Aj naše prírodné nechty sa dajú pekne ozdobiť. Najjednoduhším zdobením pri francúzskej manikúre sú vodolepky alebo kamienky. Ozdoby sa ukladajú do lepkavej výpotku ale môžeme ich ukladať aj do vrstvy jednofázového BIO gélu. Pri aplikácii samolepiek alebo vodolepiek je potrebné najskôr utrieť výpotok čističom gélu.

6. Posledná vrstva pre lesk nechtov

Ako poslednú vrstvu na ozdobené nechty nanášame BIO gél, ktorý dáme vytvrdnúť do UV lampy na 5 minút. Po vytvrdnutí z nechtov utrieme lepkavý výpotok pomocou čističa gélu.

späť k zoznamu produktov späť k zoznamu
Copyright Top-Nechty.sk © 2009 - 2017