• Sada na prírodné nechty, 3-fázový BIO gél

Sada na prírodné nechty, 3-fázový BIO gél


ID1598
Je nám to ľúto, no posledný kúsok sme predali v 06/2015. Skúsime Vám však ponúknuť náhradu, ktorá by Vám mohla vyhovovať!

Popis produktu

12-dielna sada na spevnenie prírodných nechtov BIO gélom. BIO gél tvrdne v UV lampe 2-3 minútky. Nechty ním nepredlžujte. Súčasťou sady je i návod na gélové nechty.

1. Úprava nechtov, primer BIO gél

Pred spevnením si nechty pripravíme. Pomarančovým drievkom pozatláčame kožičku, pilníkom si upraví tvar nechtov a brúsnym blokom ich zmatníme. Prach z nechtov odstránime suchým štetcom alebo kefkou. Na prebrúsené nechty aplikujeme v tenkej vrstve primer BIO gél, čo je prvá vrstva pri spevnovaní nechtov BIO gélom. Túto vrstvu gélu dáme do lampy na 2 minúty. Lepkavý výpotok neutierame.

2. 1-fázový BIO gél

Na primer nanesieme tenkú vrstvu číreho 1-fázového BIO gélu. Dbáme na to aby nezatekal ku kožtičke. Zatečený gél musíme očistiť. Pomôžeme si pmarančovým drievkom. Nechty dáme vytvrdnúť do UV lampy na 2 minúty. Lepkavosť, ktorá vznikla vytvrdnutím, neutierame.

3. Kamuflážný BIO gél

Na nechtové lôžko nanesieme kamuflážny BIO gél. Kamuflážny BIO gél má dobrú krycu schopnosť, preto sa ním dá jednoducho predĺžiť nechtové lôžko. BIO gél si vytvarujeme do tvaru mandle, tak aby v strede bolo viac gélu ako pri kožtičke. Ak máme vytvarorený tvar mandle, nechty dáme do UV lampy na 2 minúty. Vzniknutý lepkavý výpotok nečistíme.

4. Špička - biely BIO gél

Na špičku nechta nanášame biely BIO gél. Ak sa nám nepodarí smile línia, tak sa dá jednoducho upraviť štetcom, ktorý namočíme do čističa gélu. Nechty necháme 2 minúty vytvrdnúť v UV lampe. Ak chceme necht prebrúsiť, najskôr očistíme lepkavý výpotok pomocou čističa gélu.

5. Vrchný BIO gél

Poslednou vrstvou spevňovania nechtov je vrchný BIO gél, ktorý dodá nechtom lesk. BIO gél nanesieme v tenkej vrstve na necht a dáme vytvrdnúť do UV lampy na 2 minúty. Po vytvrdnutí v UV lampe utrieme z nechtov lepkavý výpotok čističom gélu.

späť k zoznamu produktov späť k zoznamu späť
Copyright Top-Nechty.sk © 2009 - 2017