• Sada na spevnenie nechtov BIO gélom

Sada na spevnenie nechtov BIO gélom


ID2336
Je nám to ľúto, no posledný kúsok sme predali v 06/2015. Skúsime Vám však ponúknuť náhradu, ktorá by Vám mohla vyhovovať!

Popis produktu

19-dielna sada na prírodné nechty. Spevní tenké štiepivé nechtíky. Tak si nebudete musieť lepiť umelé tipy. V sade je 36W UV lampa so štyrmi žiarovkami a UV gély na spevnenie nechtov i na francúzsku manikúru. Sada obsahuje všetko potrebné na úpravu a spevnenie prírodných nechtov. V sade nie sú nechtové tipy, pretože BIO gélom sa nechty nepredlžujú. V sade je 6 druhov skúšobných, menej plnených ozdôb.

1. Prebrúsenie nechtov

Pred spevnením si musíme nechty najskôr upraviť. Pozatláčame nechtovú kožtičku pomarančovým drievkom, pilníkom si upravíme tvar nechtov a brúsnym blokom zmatníme povrch nechta. Prach, ktorý nám vznikol brúsením, odstránime suchým štetcom alebo kefkou.

2. Primer, 1. vrstva

Ak máme prebrúsené nechty nanesieme na nich primer, ktorý však nedávame do UV lampy. Na primer nanesieme tenkú vrstvu 1-fázového BIO gélu, tak aby nám nezatiekol ku kožtičke. Nechty vložíme do UV lampy na 2 minúty. Lepkavý povlak, ktorý nám vznikol na nechtoch po vytvrdnutí, neutierame.

3. Kamuflážny BIO gél

Druhou vrstvou je kamuflážny BIO gél. Nanesieme ho na nechtové lôžko, nie na celý necht. Gél pôsobí prirodzene, tým, že má telovú farbu. Dá sa ním teda predĺžiť nechtové lôžko. V strede nechta by malo byť gélu viac a pri kožtičke menej. Mal by sa nám vytvárať tvar mandle. Nechty necháme vytvrdnúť v UV lampe 2 minúty. Lepkavosť neutierame.

4. Biela špička BIO gélom

Špičku nechta si natrieme bielym BIO gélom. Štetcom namočeným v čističi gélu doladíme smile líniu (oblúčik). BIO gél necháme uschnúť v UV lampe 2 minúty. Lepkavý výpotok podľa potreby očistíme, ak ich chceme prebrúsiť alebo ozdobiť nálepkami.

5. Zdobenie BIO nechtov

Ak sú nechty už spevnené a upravené BIO gélom, môžeme ich ozdobiť. Do lepkavého výpotku alebo do tenkej vrstvy nevytvrdnutého 1-fázového BIO gélu naukladáme rôzne ozdoby (kamienky, glitre, glitrový prach). Nálepkami zdobíme nechty len ak sú čisté bez výpotku.

6. BIO gél posledná vrstva-lesk

Ak máme nechty ozdobené nanesieme na nich tenkú vrstvu 1 -fázového BIO gélu, ktorý necháme vytvrdnúť v UV lampe 2 minúty. Čističom gélu očistíme lepkavý výpotok. Takéto upravené a spevnené nechty pridržia približne 3 týždne.

späť k zoznamu produktov späť k zoznamu späť
Copyright Top-Nechty.sk © 2009 - 2017