Blog

Náš blog

Dual lampy a ich porovnanie

Kombináciou UV a LED lampy vznikne praktická a efektívna dual lampa - multifunkčné 2 v 1 zariadenie. Stáva sa neodmysliteľnou súčasťou kvalitného nechtového salónu. Samozrejme aj pre domáce nechtárky.

Čítaj viac

Dual lampa na nechty - komfortná kombinácia

Dual lampy na nechty vznikli kombináciou LED a UV lampy. Ide o multifunkčný prístroj dva v jednom. Investovanie do dual lampy je výhodnejšie ako kúpa samostatnej UV a LED lampy. Tento praktický vynález je vhodný najmä do nechtových salónov. Nemusíte mať teda osobitné lampy na tvrdnutie rôznych gélových konzistencií.

Čítaj viac

Veľkonočné dekorácie z vlny

Ozdoby na Veľkú noc si predsa nemusíte každým rokom kupovať. Čo tak zapojiť svoju fantáziu a vytvoriť si vlastné, originálne pletené ozdoby? Stačí trošku zručnosti, materiál, kvapku trpezlivosti, a nápad. Že neviete čo? Poďme sa spoločne inšpirovať.

Čítaj viac

Profi salónový pomocník Promed 4030-SX-2

Medzi výkonné profesionálne brúsky na nechty sa právom zaraďuje aj Promed 4030-SX-2 od renomovaného nemeckého výrobcu. Ide o novú generáciu moderných brúsiek so zabudovaným odsávaním prachu na nechty. Už len samotná značka signalizuje kvalitu týkajúcu sa výkonu a samotného spracovania. Brúska je vhodná na kompletnú manikúru, pedikúru, prirodzené, gélové a akrylové nechty.

Čítaj viac

Pomocné tekutiny na nechty. Na čo slúžia?

Dôležitou pomôckou v nechtovom dizajne sú zaručene aj cleanery na nechty, odstraňovače a odlakovače. Vďaka nim je proces čistenia a odstraňovania stvrdnutých lakov z našich nechtov jednoduchšie a praktickejšie.

Čítaj viac

Aká priadza sa hodí na jarné a letné pletenie?

Pomaly sa nám otepľuje a s radosťou očakávame jar. Teplé zimné svetre vymieňame za jarné úplety. Keď už máme radi pletené veci aj v teplejších mesiacoch, viete ktorá priadza sa v tomto ročnom období nosí?

Čítaj viac

Chcete byť trendy? Začnite štrikovať

Pletenie a háčkovanie už nie je len záležitosťou babičiek. Čoraz viac mladých dám, prevažne mamičiek na materskej, sa začalo venovať práve tomuto remeslu. Prináša to so sebou hneď niekoľko výhod. Užitočne využijete svoj voľný čas, pomôže vám to pri rozmýšľaní, a vytvoríte si niečo unikátne. Kus oblečenia, ktorý nebude mať nikto iný okrem vás.

Čítaj viac

Priadza - jej pôvod a vlastnosti

Vlastnosti pletacej priadze sa odlišujú v závislosti od pôvodu vlákna z ktorého je priadza vytvorená. Vlákna z ktorých sa v súčasnosti vyrábajú priadze na pletenie rozdeľujeme podľa pôvodu použitého materiálu. Môže ísť o prírodné, syntetické alebo kombinované vlákna.

Čítaj viac

Vyšperkované nechty so Swarovski Crystalpixie

Už samotný názov nesie v sebe určitú vznešenosť a luxus. Trblietavé obrúsené kúsky skla boli v minulosti obľúbené medzi módnymi ikonami ako Coco Chanel, Marlene Dietrich či Marilyn Monroe. V súčasnosti Swarovski kamienky z rodinnej rakúskej firmy zdobia značku Dior a stali sa neoddeliteľnou súčasťou aj v nechtom dizajne.

Čítaj viac

Trendy v nechtovom dizajne. Farbou roka 2019 je koralová

Tak ako sa menia trendy v obliekaní, interiérovom dizajne, líčení, účesoch, menia sa aj trendy v nechtovom dizajne. Čo je moderné v roku 2019? Zdobenie nechtov prináša so sebou hneď niekoľko noviniek. Základom sú jemné tóny a elegantné aplikácie. V manikúre budú prevládať jednoduché línie a minimalistické vzory. Ideálne na každý deň. Poďme sa na to spoločne pozrieť.

Čítaj viac

Porovnanie brúsiek na nechty

V dnešnej dobe sa dajú kúpiť brúsky na nechty od výmyslu sveta. Rozlišujú sa dizajnom, výkonom, značkou, a samozrejme aj cenou. Pre uľahčenie výberu si v prvom rade stanovte koľko chcete do brúsky na nechty investovať. Na základe ceny sa už viete rýchlejšie orientovať v jednotlivej cenovej relácii. Z našej ponuky vám predstavím 5 brúsiek na nechty v strednej cenovej hladine, a to od 100 € do 300 €. O ich výhodách a slabších stránkach sa dočítate v článku.

Čítaj viac

Brúsky na nechty do stovky. Potrebujete poradiť?

Pri zariaďovaní nechtových salónov dávate dôraz na to, aby sa tam klientky cítili pohodlne, a aby sa im u vás páčilo. Želáte si aby sa vám klientky opätovne vracali? To ovplyvňuje kvalita vašej odvedenej práce. Pre zefektívnenie vašich služieb vám pomôžu rôzny "salónoví" pomocníci. Brúska na nechty je pre profesionálnu nechtovú dizajnérku absolútnou nevyhnutnosťou.

Čítaj viac
Copyright Top-Nechty.sk © 2009 - 2020