Blog

Neviete si vybrať?

Porovnanie brúsiek na nechty

V dnešnej dobe sa dajú kúpiť brúsky na nechty od výmyslu sveta. Rozlišujú sa dizajnom, výkonom, značkou, a samozrejme aj cenou. Pre uľahčenie výberu si v prvom rade stanovte koľko chcete do brúsky na nechty investovať. Na základe ceny sa už viete rýchlejšie orientovať v jednotlivej cenovej relácii. Z našej ponuky vám predstavím 5 brúsiek na nechty v strednej cenovej hladine, a to od 100 € do 300 €. O ich výhodách a slabších stránkach sa dočítate v článku.

Čítaj viac

Brúsky na nechty do stovky. Potrebujete poradiť?

Pri zariaďovaní nechtových salónov dávate dôraz na to, aby sa tam klientky cítili pohodlne, a aby sa im u vás páčilo. Želáte si aby sa vám klientky opätovne vracali? To ovplyvňuje kvalita vašej odvedenej práce. Pre zefektívnenie vašich služieb vám pomôžu rôzny "salónoví" pomocníci. Brúska na nechty je pre profesionálnu nechtovú dizajnérku absolútnou nevyhnutnosťou.

Čítaj viac

Odsávačka prachu na nechty. Pre nechtový salón nevyhnutná

Ak už svoju brúsku na nechty využívate v salóne ostošesť, nemali by ste zabúdať na odsávačku prachu. Drahšie brúsky majú zvyčajne odsávačku už zabudovanú, a je potrebné si len dokupovať filtre. Ale k cenovo dostupnejším brúskam na nechty sa odsávačky kupujú extra. Je nevyhnutná, ak vám záleží na bezprašnom a hygienicky čistom prostredí vo vašom nechtovom salóne.

Čítaj viac

Profi Promed 2020

Brúska na nechty Promed 2020 od renomovanej nemeckej firmy sa vyznačuje kvalitným spracovaním. Telo brúsky je vyrobené z odolného plastu a z prvotriednych komponentov. Brúska vás milo prekvapí už svojím praktickým balením a samozrejme aj výkonom.

Čítaj viac

Brúsky na nechty na domáce používanie

Pre začínajúce nechtové dizajnérky, ktoré sa potrebujú vycibriť v remesle, odporúčam začať s lacnejšími brúskami na nechty. Neznamená to však, že pôjde o nekvalitné verzie. Aj v sekcii brúsiek v cenovej hladine do 50 eur sa dajú nájsť skutočné poklady. Na porovnanie vám predstavím tri skvelé brúsky, ktoré sú výbornou pomôckou pre začínajúce nechtové dizajnérky.

Čítaj viac

Ako si vybrať brúsku na nechty?

Pri výbere brúsky na nechty si treba v prvom rade zvážiť výšku investície. Je rozdiel, či si brúsku chcete zadovážiť na domáce používanie, alebo ako súčasť vybavenia salónu. Pri zariaďovaní salónu odporúčam investovať do profesionálnej brúsky na nechty. Investícia sa vám určite vráti v podobe spokojných zákazníčok.

Čítaj viac

Aróma Difuzér - Ktorý si vybrať?

Aróma difuzéry fungujú na podobnom a jednoduchom princípe. Okrem toho, že plnia funkciu osviežovača a zvlhčovača vzduchu , sú zároveň aj elegantným bytovým doplnkom.

Čítaj viac

Aróma difuzér. Viac ako len osviežovač vzduchu

Pýtate sa čo je to vlastne difuzér? Ide o inovatívny a originálny bytový doplnok, ktorý funguje ako osviežovač vzduchu a zároveň aj jeho zvlhčovač. Táto štýlová interiérová vychytávka smelo nahradí vaše jednorázové osviežovače vzduchu, ktoré sú väčšinou neestetické a neefektívne.

Čítaj viac

PROMED 1030 - profi brúska na manikúru a pedikúru

Táto štýlová brúska v strednej cenovej hladine je vhodná na domáce používanie, ale aj do vybavenia salónu. Promed 1030 sa vyznačuje vysokou kvalitou a ľahkým ovládaním. V rokoch 2015/2016 získala ocenenie za “Najlepší produkt”.

Čítaj viac

LED lampa a jej výhody

Lampy na nechty sú neoddeliteľnou súčasťou vybavenia salónov, ale čoraz častejšie sa objavujú aj v súkromných domácnostiach. V podstate ide o skvelú pomocníčku nielen pre profesionálnu nechtovú dizajnérku.

Čítaj viac

Depilácia voskom. Ako na to?

Jar už klope na dvere a zima nám dáva posledné zbohom. Určite sa tešíte na príjemnejšie počasie a dlhšie dni. So zmenou počasia prichádza aj zmena šatníka. Hrubé oblečenie meníme za tenšie a vzdušnejšie kúsky. Čoraz viac budeme odhaľovať a svetu ukazovať aj našu pokožku. Ako docieliť aby vyzerala hebko a zdravo? Možnosti depilácie a starostlivosti o pokožku je hneď niekoľko.

Čítaj viac

Parafínový zábal - jeho účinky na organizmus

Parafínový zábal sa najčastejšie používa v lekárstve, v kúpeľoch, v kozmetických salónoch a čoraz viac túto procedúru ľudia vykonávajú doma.

Čítaj viac
Copyright Top-Nechty.sk © 2009 - 2020