Blog

Neviete si vybrať?

Profesionálna brúska na nechty PROMED 5040 SX

Recenzia aktuálne najmodernejšej brúsky na slovenskom trhu! "Promed 5040 SX je moderné vysoko výkonné striekacie zariadenie s nízkou hmotnosťou a veľkou nádobou na destilovanú vodu. Brúska je ideálna na manikúru a pedikúru, pre starostlivosť o vaše ruky, nohy a nechty."

Čítaj viac

Slimačí extrakt - zázrak pre našu pleť

Už len pri myšlienke na slimáka, sa nám vybaví niečo slizké, priam možno až nechutné čo nás odpudzuje. Ale nemajme obavy. Mnoho ľudí ho obľubujeme v gastronómii a čoraz viac je spomínaný v kozmetickom priemysle. Jeho priaznivé účinky na pleť poznal už v minulosti Hippokrates alebo Darwin.

Čítaj viac

Profesionálna kompletná sada na gélové nechty

Ak plánujete nechty robiť profesionálne, čo znamená hlavne často, tak táto sada bude pre vás výhodná. Obsahuje väčšie balenie gélov, čo je pri každodennom používaní veľmi dôležité.

Čítaj viac

Stredná gélová sada na tipy a šablóny

Základné modelovacie gély, ako aj farebné gély, prípravky a rôzne ozdoby nájdete v tejto sade. Pomocou nej môžete nechty predĺžiť klasicky, ale aj šetrne.

Čítaj viac

Malá sada na gélové nechty s farebnými gélmi

Potrebné produkty na modelovanie nechtov a ich zdobenie, či už farebnými gélmi alebo ozdobami, nájdete v tejto malej sade, ktorá je vo viacerých kombináciách.

Čítaj viac

Domáca sada na gélové nechty na tipy a šablóny

Gélové nechty si viete vytvoriť aj v pohodlí svojho domova. Aby ste mali všetko potrebné, zakúpte si túto sadu, ktorá je v rôznych variantoch.

Čítaj viac

Základná gélová sada so šablónami

Na vytvorenie krásnych gélových nechtov, nie je vždy potrebné veľa produktov. O tom svedčí aj táto sada,v ktorej nájdete všetko, čo potrebujete.

Čítaj viac

Ako vybrať správny druh vosku

Možností je veľa. Ale, aby sme v tom nemali španielsku dedinu, tak si v krátkosti povieme o niektorých voskoch, ich výhody a aký výsledok môžeme očakávať.

Čítaj viac

Ako depilovať pomocou depilačných voskov

Pomocou depilácie sa zbavíme nežiadúce ochlpenia na svojom tele. Takéto odstránenie je trošku viac bolestivejšie, ale trvácnejšie. Vydrží približne 3 týždne. Voskom si môžeme depilovať celé časti tela, ako aj intímne partie. Častým depilovaním pomocou vosku ochlpenie postupne slabne a redne. Depilovanie voskom je cenovo nenáročné.

Čítaj viac

Ako sa správne starať o štetec

Štetec je hlavným a dôležitým nástrojom pri modelovaní nechtov. Správne čistenie a šetrné zaobchádzanie s ním predlžuje jeho životnosť.

Čítaj viac

Ako si správne vybrať žiarovku do UV lampy

Ak máš UV lampu, v ktorej ti nedostatočne svieti žiarovka alebo ti dokonca vyhorela, potrebuješ kúpiť novú. A tu nastáva častý problém. Ako si vybrať správny typ žiarovky? Veď na fotografii vyzerajú celkom rovnako. Ako prvé, vyber starú UV žiarovku z lampy. Na jej spodnej kovovej časti nájdeš čiernym napísané jej označenie, ktoré je smerodajné pre výber správneho typu. Je to jediný spôsob, ako zistíš, aký typ žiarovky potrebuješ do svojej UV lampy.

Čítaj viac

Ako vybrať narodeninový darček

Ak hľadáte originálny darček na narodeniny pre svoju priateľku, manželku alebo frajerku, vyberte si z našej ponuky. Potešiť môžete mamu, sestru ba dokonca aj babičku.

Čítaj viac
Copyright Top-Nechty.sk © 2009 - 2020