Blog

Domáca sada na gélové nechty na tipy a šablóny


Gélové nechty si viete vytvoriť aj v pohodlí svojho domova. Aby ste mali všetko potrebné, zakúpte si túto sadu, ktorá je v rôznych variantoch.

Domáca sada obsahuje

Základná domáca 21-dielna sada na nechty, ktorou je možné nechty predĺžiť pomocou umelého tipu alebo na papierovej šablóne. Na predĺženie využijete číry gél a plochý štetec. Kamuflážnym a bielym môžete vytvoriť francúzsku manikúru, alebo babyboomer. Gély v sade majú každý 5g. Samozrejmosťou sú základné prípravky a pomôcky ako je primer, cleaner 100 ml, pomarančové drievko na zatlačenie nechtovej kožičky, 2x jemnejší pilník 180/240, 2x drsný pilník 80/80, umelé mliečne 100 ks tipy, číre 100 ks tipy, lepidlo na tipy, gilotína a šablóna na predĺženie nechtov 100 ks. Sadou ozdôb si môžete vyskúšať zdobenie, buničinu využijete pri odstraňovaní lepkavosti z povrchu vytvrdnutého gélu a olejček zmäkčí, ošetrí a vyživuje nechtovú kožičku. Súčasťou sady je aj tréningový prst, ktorý je na viacero použití. Môžete sa na ňom učiť predlžovať, ale aj zdobiť. Keďže gély tvrdnú V UV lampe, táto sada je vhodná pre tých, ktorí už lampu vlastnia.

Je to ideálna sada na domáce použitie, ktorá spĺňa základné potreby. V prípade, že ešte UV lampu nemáte, sadu je možné zakúpiť aj s 36W UV lampou, elektrickou brúskou na manikúru alebo kozmetickým kufríkom. Sada je v rôznych kombináciách, ktoré si môžete vybrať podľa potreby.

Copyright Top-Nechty.sk © 2009 - 2019