Blog

Malá sada na gélové nechty s farebnými gélmi


Potrebné produkty na modelovanie nechtov a ich zdobenie, či už farebnými gélmi alebo ozdobami, nájdete v tejto malej sade, ktorá je vo viacerých kombináciách.

Prípravky, ktoré sa nachádzajú v sade

26-dielna sada, v ktorej je spolu až 8 gélov s hmotnosťou 5g. Sú tu základné gély ako je číry, biely a kamuflážny. 5 najžiadanejších farebných gélov môžete použiť ako na lakovanie tak aj na zdobenie. Sú silne pigmentované a veľmi dobre sa s nimi pracuje.V sade sa ďalej nachádzajú dvoje umelé 100ks tipy biele a číre, papierová šablóna 100 ks, Takže nechty môžete predlžovať dvomi spôsobmi. Lepidlo na tipy, gilotína na skrátenie tipov, primer, cleaner 100ml, buničina 50ks, a olejček na kožičku s vitamínmi sú taktiež v balení. Na úpravu nechta ako aj modelovanie sú tu pomôcky ako pomarančové drievko, 2x pilník so zrnitosťou 180/240, 2x pilník 80/80, plochý štetec na modelovanie a jemný brúsny blok. Nesmie chýbať sada ozdôb, s ktorou si môžete vyskúšať techniku zdobenia a tréningový prst. Gély tvrdnú v UV lampe 2 minúty, preto túto sadu bez lampy odporúčame tým, ktorí už lampu majú.

ID5246
32.90 €

Sadu s farebnými gélmi je možné zakúpiť v kombináciách s 36 W UV lampou, elektrickou brúskou na manikúru a kozmetickým kufríkom. Do kozmetického kufríka, ktorý sa nachádza v sade, je možné uložiť všetky prípravky ako aj elektrické zariadenia. Je vhodná na domáce použitie pre začiatočníkov alebo pokročilých.

Copyright Top-Nechty.sk © 2009 - 2019