Blog

Základná gélová sada so šablónami


Na vytvorenie krásnych gélových nechtov, nie je vždy potrebné veľa produktov. O tom svedčí aj táto sada,v ktorej nájdete všetko, čo potrebujete.

Čo sada obsahuje

Základná gélová sada na domáce použitie, ktorá obsahuje 16 produktov. Sada na gélové nechty, ktoré predĺžite pomocou šablóny. V sade nájdete 100 ks samolepiacich šablón, a nechty tak predĺžite bez lepenia tipov. Použite na to číry gél. Biely a kamuflážny gél sú určené na zdobenie, alebo francúzsku manikúru. Gély majú 5g a nanášajte plochým štetcom, ktorý je tiež súčasťou balenia. Nájdete tu aj potrebné prípravky na prípravu prírodného nechta, ako je pomarančové drievko na zatlačenie kožičky, 2x drsný pilník so zrnitosťou 80/80, 2x jemnejší pilník 180/240 a jemný brúsny blok na zmatnenie nechta. Primer, ktorý sa nachádza v sade sa používa na priľnutie gélu. Sadou ozdôb si môžete vyskúšať prácu z rôznymi typmi zdobenia. Samozrejme v sade sú aj cleaner 100 ml, výživný olejček a buničina 50 ks. Takáto sada bez UV lampy je vhodná pre tých, ktorí už lampu doma majú alebo potrebujú doplniť zásoby.

ID5240
19.90 €

Keďže gély tvrdnú v UV lampe, 16-dielnu sadu je možné zakúpiť s 36W UV lampou, s brúskou na manikúru, ktorá má 14000ot/min. alebo s praktickým kozmetickým kufríkom. Pre náročnejších je táto sada aj s celým spomínaním príslušenstvom, a to s lampou, brúskou a kufríkom. Do ponúkaného kufríka je možné uložiť všetky prípravky spolu s lampou a brúskou.

Copyright Top-Nechty.sk © 2009 - 2019