Blog

Ako sa robí zdobenie na nechty babyboomer akrylom a gélom


V tomto našom blogu nájdete postup a videonávod, ako vytvoriť zdobenie babyboomer pomocou gélu a akrylu.

Babyboomer gélom

Prírodný necht pripravíme tak, že ho jemne prebrúsime a aplikujeme potrebné prípravky ako je nail prep a primer. Nanesieme tenkú vrstvu stavebného alebo podkladového gélu a necháme vytvrdnúť v lampe. Pokračujeme kamuflážnym gélom, ktorý tiež vložíme do lampy. Na špičku nechta aplikujeme biely gél, ktorý pomocou hubky roztiahneme do stratena. Necháme zaschnuť v lampe. Na celý necht aplikujeme jemne ružový, alebo číry UV gél a vytvoríme tvar nechta ako aj c-oblúk. Po vytvrdnutí necht odmastíme, upravíme pilníkom a nanesieme vrchný lesk.

Babyboomer akrylom

Aj tu je potrebné zmatniť povrch nechta a aplikovať nail prep a primer. Ako prvé, nanesieme na necht tenkú vrstvu číreho akrylu. Biely akryl aplikujeme na špičku nechta a roztiahneme ho postupne do stratena. Pokračujeme jemne ružovým alebo kamuflážnym akrylom. Ten je potrebné naniesť zas na koreň nechta a roztiahnuť do do stratena, aby vznikol krásny prechod. Vymodelujeme tvar, ako aj c-oblúk čírym akrylom. Vytvrdnutú modeláž prebrúsime pilníkom a nanesieme lesk.

ID3438
2.99 €
ID2734
Primer 9 ml
Na sklade
1.29 €
ID4341
6.79 €
ID4344
6.79 €
ID3096
1.19 €
ID3531
2.19 €

Toto zdobenie je vhodné na bežné každodenné nosenie. Ak nechty dozdobíte swarovski kamienkami alebo ich doplníte nejakým zdobením, tak pôsobia veľmi slávnostne a luxusne. Vo veľkej obľube sa používa aj ako svadobné zdobenie.

Copyright Top-Nechty.sk © 2009 - 2018