Blog

Zdobenie nechtov mušľa


S blížiacim sa teplom aj vy rozmýšľate, aké zdobenie by ste na nechtoch vytvorili a hlavne ako? Ukážeme vám zdobenie typické na letné obdobie, ktoré pripomína oddych, dovolenku a more.

Nechty si vymodelujeme pomocou akrylu, gélu alebo polygélu. Upravíme tvar a prebrúsime povrch. Na necht, ktorý chceme ozdobiť aplikujeme plochým štetcom biely UV gél a vložíme do lampy na vytvrdnutie. Po vytvrdnutí necht ozdobíme svetlo hnedým UV gélom alebo gél lakom a necháme vytvrnúť. Po uplynutí času bielym UV gélom vytvoríme na nechte 3D čiary, ktoré necháme polymerizovať. Chrómovým base/topom prelakujeme celý povrch nechta ako aj zdobenie a vložíme do lampy. Na vytvrdnutý base/top pomocou prsta alebo aplikátora, vyleštíme ozdobný prášok auroru. Zvýrazníme 3D čiary opätovným nanesením bieleho UV gélu a necháme polymerizovať. Prelakujeme necht vrchným leskom alebo quick finishom a dozdobíme ho kamienkami alebo perličkami.

ID2152
2.90 €
2.49 €
ID5630
3.99 €
ID4581
6.99 €
4.99 €
ID3751
4.29 €

Zdobenie, ktoré pripomína mušľu, môžeme vytvoriť na jeden alebo viac nechtov. Môže to vyzerať ťažko a komplikovane, ale v konečnom dôsledku to zvládnete ľavou zadnou :)

Copyright Top-Nechty.sk © 2009 - 2019