Blog

Zimné zdobenie nechtov


Aj keď máme v kalendári polovicu novembra, snehová prikrývka bohužiaľ nezdobí našu prírodu. Preto vám ponúkame zimné zdobenie, aby sme sa prichystali na chladné počasie, ktoré veríme, že čoskoro príde :)

Zimná vločka: Necht si vymodelujeme UV gélom alebo akrylom. Pilníkom vyrovnáme nerovnosti a štetcom odstránime prach. Na jeho povrch nanesieme gél lak alebo farebný UV gél. My sme zvolili termo gél lak, ktorý má jemnú svetlo modrú farbu, ktorá sa nemí na pastelovo fialovú. Farebný gél lak aplikujeme na celý povrch nechta a necháme polymerizovať v lampe. Aby sme docielili krásne sýtu farbu, nanesieme gél lak minimálne dva krát. Použitím tenkého štetca a glitrového gél laku nakreslíme na nechte vločku, ktorú necháme vytvrdnúť. Pokračujeme tak, že na dozdobenie nakreslenej vločky použijeme modré glitre, swarovski kryštáliky a crystalpixie swarovski. Na stred vločky štetcom aplikuje vrchný lesk alebo finish, následne do tejto vrstvy poukladáme ozdoby podľa fantázie. Ozdobený necht necháme vytvrdnúť v lampe. Zvyšné nechty môžeme ozdobiť jemnou francúzskou manikúrou, tak ako sme zvolili aj my. Vďaka tomu vytvorené zdobenie vločka, krásne vynikne.

Jemné zdobenie: Ak sa vám žiada jemné zdobenie aj na iné nechty, tak tenkým štetcom a glitrovým gél lakom nakreslíme jemné vločky, tie dozdobíme malým kryštálikom alebo perličkou. Na záver aj toto zdobenie necháme polymerizovať v lampe.

ID4669
3.39 €
2.89 €
ID4720
29.99 €
23.99 €
ID1355
2.89 €
2.49 €
ID2152
2.90 €
2.49 €
ID2153
2.90 €

Ako ste mohli vidieť na videu, je to veľmi jednoduché zdobenie, ktoré si nevyžaduje skoro žiadnu zručnosť. Krásu, šmrnc a luxus dodáva tomuto zdobeniu použitý kvalitný materiál. Preto sa nebojte investovať, lebo výsledok je zaručene neodolateľný.

Copyright Top-Nechty.sk © 2009 - 2019