Blog

Brúska na nechty JSDA JD400 35W


ID5124
Vašu objednávku odošleme hneď zajtra! Máme posledných 6 kusov
Brúska JD400 na brúsenie gélových, akrylových či prirodzených nechtov. Je to originálna brúska JSDA vyrobená z kvalitných materiálov a vďaka prísnym kontrolám,... Celý popis
Bežná cena 69.99 €
Ušetríte 15% 10.20 €
Naša cena 59.79 €
Zľava platí do 20.04.2021
Uvedené ceny sú s DPH (20%)

Odporúčame dokúpiť

Popis produktu

Brúska JD400 na brúsenie gélových, akrylových či prirodzených nechtov. Je to originálna brúska JSDA vyrobená z kvalitných materiálov a vďaka prísnym kontrolám, ktorými prechádza je garanciou kvality. Výkon brúsky je 35W a má 30 000 otáčok za minútu, čiže je vhodná či už na domáce použitie alebo použitie do salónov. Rýchlosť otáčok si pohodlne regulujete ručným posúvaním potenciometra na skrinke. Chod brúsky si môžete zvoliť do ľavej alebo pravej strany. Súčasťou balenia je praktický stojan na brúsne pero a základná sada nástavcov na brúsenie. Výhodou tejto brúsky je aj to, že má zabudovaný systém chladenia to znamená že brúska sa menej prehrieva. Hmotnosť pera je 160 gramov.
štítok Novinka, Výpredaj
farba čierna
výkon 35 Watt
otáčky 30000 ot./min
výška 9 cm
dĺžka 19 cm
šírka 25 cm

Napájanie brúsky 

Brúska sa napája pomocou kábla do elektrickej siete. Dĺžka kábla je 145 cm. 

Napájanie brúsky

Napájacie zariadenie

Na napájacom zariadení sa nachádzajú tlačidlá, prostredníctvom ktorých je možné ovládať brúsku. Je tam tlačidlo zapnutia a vypnutia, tlačidlo na zvolenie smeru rotácie a posuvný potenciometer na  znižovanie a zvyšovanie otáčok. Do prednej strany sa napája brúsne pero. 

Napájacie zariadenie

Brúsne pero

Pero je z kovového materiálu a pripája sa do zdroja brúsky. Nadstavce sa doň upínajú pootočením rukoväte. Vďaka tomuto uchopeniu dlhodobo pevne držia. Hmotnosť pera je 160 gramov.

Brúsne pero

Čierno strieborná brúska značky JSDA je určená pre profesionálov ako aj pre začiatočníkov. Môžeme ju použiť na manikúru ako aj pedikúru, na prebrúsenie gélu, akrylu, prírodných nechtov ako aj kozičky. Kovové pero je stabilné s minimálnou hlučnosťou. Brúsne nadstavce vymeníme pootočením rukoväťe. Ovládanie brúsky sa nachádza na zdroji, kde sú aj svetelné diódy. Brúska má výkon 35W a 30 000 ot/min.

Copyright Top-Nechty.sk © 2009 - 2021