Blog

Čierna brúska na nechty CT1203 10W


ID4610
Je nám to ľúto, no posledný kúsok sme predali v 04/2018. Skúsime Vám však ponúknuť náhradu, ktorá by Vám mohla vyhovovať!

Popis produktu

Brúska na gélové a akrylové nechty. Ideálna aj na pedikúru. Je vhodná na domáce použitie. Má maximálne 20000 otáčok za minútu. Nadstavce sa do brúsneho pera vkladajú nasunutím. Na telese brúsky si môžete zvoliť smer rotácie nadstavca. Rýchlosť otáčania je možné plynule regulovať potenciometrom umiestneným na telese brúsky. Súčasťou balenia je aj sada nadstavcov a brúsnych kotúčikov. Rovnako tu nájdete aj stojan na uloženie brúsneho pera. Hmotnosť brúsneho pera je 126g.
výkon 10 Watt
otáčky 20000 ot./min
farba čierna
šírka 15 cm
výška 7 cm
dĺžka 24.5 cm

Napájanie a ovládanie brúsky

Zapája sa pomocou kábla do elektrickej siete.

  1. Brúsku zapnete stlačením vypínača do polohy I na prednej strane. Rozsvieti sa LED dióda LAMP.

  2. Smer rotácie si zvolíte stlačením tlačidla POLARITY na zdroji, do polohy I alebo II.

  3. Rýchlosť otáčok plynule regulujete potenciometrom.

  4. Po ukončení práce s brúskou je potrebné ju vypnúť vypínačom, ktorý uvediete do polohy O.

 

Napájanie a ovládanie brúsky

Pero na brúsenie 

Nástavce sa do pera nasúvajú bez skrutkovania, no iba tie s priemerom 2,34 mm. Hmotnosť pera je 126g. Zapája sa do napájacej skrinky.

Pero na brúsenie

 

Čierna brúska určená na brúsenie nechtov a modeláže pri manikúre a pedikúre. Brúska sa skladá z plastového pera a napájacej jednotky. Na zdroji sa nachádza ovládanie brúsky ako je tlačidlo na zapnutie a vypnutie jednotky, tlačidlo na pravotočivý alebo ľavotočivý smer rotácie a potenciometer. Do brúsneho pera sa nadstavce len zasúvajú. Ak dáme tlačidlo na brúsnom pere do polohy I, brúsne pero sa zapne. Táto brúska je vhodná na domáce použitie alebo do salónov. Jej výkon je max. 20 000 otáčok za minútu.

Copyright Top-Nechty.sk © 2009 - 2019