Blog

Čierna brúska na nechty DM211 15W


Je nám to ľúto, no posledný kúsok sme predali v 12/2018. Skúsime Vám však ponúknuť náhradu, ktorá by Vám mohla vyhovovať!

Popis produktu

Profesionálna brúska na gélové nechty. Hravo však obrúsi aj akryl, polygél alebo gél lak. použitím vhodných nadstavcov ju môžete použiť aj na manikúru alebo pedikúru. Vďaka voliteľným otáčkam má široké využitie. Otáčky môžete plynule regulovať ručne otáčaním potenciometra od 500 do 30000. Zapojením a zošliapnutím pedálu sa nadstavec roztočí najvyššou možnou rýchlosťou a dosahuje 30000 otáčok za minútu. Brúsku môžete nastaviť na pravotočivý alebo ľavotočivý chod. Pri brúsení odporúčame použiť odsávačku na prach, ktorá predĺži životnosť brúsky a chráni vaše zdravie.
farba čierna
výkon 15 Watt
otáčky 30000 ot./min
šírka 21 cm
dĺžka 19 cm
výška 8.5 cm
štítok Vianoce, Zľava

Napájacia jednotka

Do napájacej jednotky sa napája brúsne pero a nožný pedál. Ovládanie sa nachádza ako na prednej, tak aj na bočnej strane. Do elektrickej siete napojíme napájaciu jednotku káblom.

 

Skrinka z boku

Na boku sa nachádza tlačidlo na zapnutie brúsky, vstup na nožný pedál a tlačilo, ktorým si zvolíme smer rotácie. 

Brúsne pero

Je vyrobené z pevného materiálu s veľmi nízkou vibráciou. Pri výmene nadstavca postačí pootočiť plastovú čiernu časť rukoväte a nadstavec sa uvoľní. Rovnakým spôsobom nadstavec zaistíme.

Ovládanie nohou

Brúsku je môžné ovládať aj nohou, pomocou nožného pedálu. Pred použitím zapojte pedál do napájacej jednotky. 

Brúska na nechty v modernom dizajne čiernej farby. Je vhodná ako na domáce, tak aj profesionálne použitie. Skladá sa zo stabilnej brúsnej jednotky, kovového pera a pedálu. Súčasťou brúsky je sada brúsnych nadstavcov. Celé ovládanie brúsky ako je potenciometer, tlačidlo na zapnutie a vypnutie a tlačidlo na zmenu smeru rotácie sa nachádza na brúsnom telese. Nadstavec sa do kovového pera pevne uchytí pootočením rukoväte. Rovnakým spôsobom sa nadstavec aj uvoľní. Do brúsneho pera sú vhodné nadstavce s priemerom stopky 2,35mm. Brúska je odolná a tichá.

Copyright Top-Nechty.sk © 2009 - 2019