Blog

Nechtová brúska CT1203-DR298, 10W


ID2411
Je nám to ľúto, no posledný kúsok sme predali v 07/2018. Skúsime Vám však ponúknuť náhradu, ktorá by Vám mohla vyhovovať!

Popis produktu

Fialová brúska označovaná aj ako Mercedes 2000 na urýchlenie práce pri gélových nechtoch i akrylových nechtoch. Súčasťou balenia je šesť brúsnych nástavcov s priemerom 2,34 mm a šesť brúsnych kotúčikov. Nástavce sa do brúsneho pera upínajú nasunutím bez skrutkovania. Do brúsky nevkladajte nástavce s hrubšou upínacou nožičkou ako je 2,34 mm. Plynulá regulácia otáčok potenciometrom. Možnosť točenia nástavca doprava a doľava. Max 20000 ot./min. Bez pedálu. Vhodná na domáce použitie. Hmotnosť brúsneho pera je 126g.
farba ružová
výkon 10 Watt
otáčky 20000 ot./min
dĺžka 24.5 cm
šírka 15 cm
výška 7 cm
štítok Výpredaj

Ovládanie brúsky

  1. Brúsku zapnete stlačením vypínača do polohy I na prednej strane. Rozsvieti sa LED dióda LAMP.

  2. Smer rotácie si zvolíte stlačením tlačidla POLARITY na zdroji, do polohy I alebo II.

  3. Rýchlosť otáčok plynule regulujete potenciometrom.

  4. Po ukončení práce s brúskou je potrebné ju vypnúť vypínačom, ktorý uvediete do polohy O.

 

ovládanie brúsky

 

Brúsne pero

Zapojte ho do riadiacej jednotky.  Brúsne nástavce sa do pera vkladajú nasúvaním. 

brúsne pero

Profesionálna nechtová brúska určená na manikúru, pedikúru a brúsenie modeláže. Brúska fialovej farby sa skladá zo skrinky a brúsneho pera. Ovládanie brúsky sa nachádza z prednej strany zdroja. Máme možnosť zvoliť si smer rotácie pomocou tlačidla POLARITY. Rýchlosť otáčok ovládame otočením potenciometra. Maximálny výkon brúsky je 20000 ot./min. Súčasťou balenia je sada brúsnych nadstavcov a brúsnych valčekov. Upínacia nožička nadstavca má priemer 2,34 mm.

Copyright Top-Nechty.sk © 2009 - 2019