Blog

Promed 502

PROMED

PROMED
Vašu objednávku odošleme hneď v pondelok Máme posledných 5 kusov
Brúska na nechty Promed 502 je určená na profesionálne použitie. Je skvelým riešením pre starostlivosť o vaše ruky a nohy. Má jednoduché ovládanie a je... Celý popis
Bežná cena 159.90 €
Ušetríte 38% 61.01 €
Naša cena 98.89 €
Zľava platí do 09.05.2021
Uvedené ceny sú s DPH (20%)

Odporúčame dokúpiť

Popis produktu

Brúska na nechty Promed 502 je určená na profesionálne použitie. Je skvelým riešením pre starostlivosť o vaše ruky a nohy. Má jednoduché ovládanie a je vhodná na prebrúsenie tipov, odstránenie kožtičky, odstránenie zvyškov gélu z nechtov alebo aj skrátenie umelých nechtov. Slúži aj na odstránenie stvrdnutej kože na rukách a nohách. Má plastovú rukoväť s nízkymi vibráciami, spätný chod a rýchlosť až 20 000 ot./min. Je vhodná na prírodné, akrylové aj gélové nechty. Vďaka bezpečnostnej spojke sa brúska pri vysokom tlaku automaticky zastaví. Súčasťou brúsky je 16 brúsnych nadstavcov, ktoré sa do brúsky nasúvajú.
štítok Výpredaj
farba biela
otáčky 20000 ot./min
výška 9.5 cm
dĺžka 22 cm
šírka 11 cm

Ovládanie brúsky

 

  1. Do zdroja brúsky pripojte brúsne pero.
  2. Do príslušného otvoru na brúsnom pere nasuňte brúsny nástavec.

  3. Brúsku zapojte do elektrickej siete.
  4. Brúsku zapnete otočením potenciometra. Otočením do pravej strany zapnete pravotočivý chod brúsky. Otočením do ľavej strany zapnete ľavotočivý chod brúsky.

  5. Brúsku vypnete otočením potenciometra do polohy speed.

  6. Po ukončení práce s brúskou je potrebné ju vypnúť a odpojiť zo siete .

napájacia skrinka

Brúsne pero

Pripojí sa do zdroja brúsky. Má plastovú rukoväť s nízkymi vibraciami a pri vysoko tlaku sa v
ďaka bezpečnostnej spojke automaticky zastaví. 

Brúsne pero

 

Brúsne nástavce

Sada brúsnych nástavcov je súčasťou balenia. Slúžia na odstránenie kožtičky, zvyškov gélu z nechtov, prebrúsenie a skrátenie umelých nechtov alebo odstránenie stvrdnutej kože na rukách a nohách. Nástavce sa do brúsneho pera nasúvajú.

nástavce

 

Adaptér

Pomocou neho pripojíte brúsku do elektrickej siete.

adaptér

Je to brúska s príjemným dizajnom vhodná na domáce aj profesionálne použitie. Určená na prírodné, gélové, ale aj akrylové nechty. Jednoduché ovládanie pomocou otočného kolieska s kamienkom do pravej, alebo ľavej strany. Plastové brúsne pero s nízkymi vibráciami dosahuje max. 20 000 ot./min. Súčasťou brúsky je sada kvalitných brúsnych nadstavcov 16 ks, ktoré slúžia na manikúru, pedikúru a prebrúsenie kože. Brúska sa pri vyššom tlaku zastaví, vďaka bezpečnostnej spojke.

Copyright Top-Nechty.sk © 2009 - 2021