Ružová brúska na nechty CT1203-DR298 10W


ID3767
Odošleme ešte dnes! Máme posledných 6 kusov
Brúska na gélové a akrylové nechty. Je vhodná aj na pedikúru. Môžete si zvoliť rotáciu nástavca vpravo, alebo vľavo. Nástavec sa upína nasunutím do brúsneho... Celý popis
Naša cena 34.90
uvedené ceny sú s DPH

Odporúčame dokúpiť

Popis produktu

Brúska na gélové a akrylové nechty. Je vhodná aj na pedikúru. Môžete si zvoliť rotáciu nástavca vpravo, alebo vľavo. Nástavec sa upína nasunutím do brúsneho pera. Má 16000-20000 ot./min. Súčasťou balenia je 6 nástavcov a 6 brúsnych kotúčikov. Rýchlosť otáčok sa dá plynule regulovať. Brúska je napájaná z elektrickej siete. Je vhodná ako na domáce použitie, tak aj na menší salónový nápor.

Ovládanie brúsky

  1. Brúsku zapnete stlačením vypínača do polohy I na prednej strane. Rozsvieti sa LED dióda LAMP.

  2. Smer rotácie si zvolíte stlačením tlačidla POLARITY na zdroji, do polohy I alebo II.

  3. Rýchlosť otáčok plynule regulujete potenciometrom.

  4. Po ukončení práce s brúskou je potrebné ju vypnúť vypínačom, ktorý uvediete do polohy O.

ovladanie

 

 

Brúsne pero

Napája sa do riadiacej skrinky. Nástavce sa do brúsneho pera nasúvajú. 

brúsne pero

Oprava brúsnych nástavcov

Ak vám vypadávajú nástavce z brúsky, existuje jednoduchá pomoc. Opatrne otvorte brúsne pero a odstkrutkujte vrchnú časť hlavičky. Vyberte gumené puzdro a očistite ho od mastnoty. Použite kúsok lepiacej pásky a vytesnite priestor. Nástavce vám už viac vypadávať nebudú.

Brúsne nástavce a ich použitie

Brúsne nadstavce slúžia na brúsenie uv gélu alebo akrylu pri modelácií gélových alebo akrylových nechtov. Každý nadstavec má určité využitie. Nadstavce sú univerzálne, takže pasujú do každej brúsky.

Nechtová brúska ružovej farby určená na brúsenie modeláže, na manikúru a pedikúru. Vhodná na profesionálne aj domáce použitie. Ovládanie brúsky sa nachádza na jej prednej strane. Má možnosť voľby smeru rotácie, vďaka čomu je vhodná pre pravákov aj ľavákov. Pomocou potenciometra si volíme rýchlosť otáčok. Jej maximálny výkon je 20000 ot./min. V balení sa nachádza stojan na brúsne pero a sada nadstavcov s priemerom 2,34 mm.

späť k zoznamu produktov späť k zoznamu idem si to kúpiť
Copyright Top-Nechty.sk © 2009 - 2017