Cat eye UV gél s fialovou perleťou 5 ml


ID4218
Odošleme ešte dnes! Máme viac ako 10 kusov
Magnetický UV gél, ktorým pomocou magnetu docielite zdobenie s efektom mačacích očí. Aplikujte ho na čierny podklad. V prvom kroku gél dôkladne premiešajte.... Celý popis
Naša cena 3.19
uvedené ceny sú s DPH

Odporúčame dokúpiť

Popis produktu

Magnetický UV gél, ktorým pomocou magnetu docielite zdobenie s efektom mačacích očí. Aplikujte ho na čierny podklad. V prvom kroku gél dôkladne premiešajte. Naneste gél na necht. Umiestnite nad neho magnet vo vzdialenosti cca 5 mm a nechajte pôsobiť pár sekúnd. Odstráňte magnet a ruku dajte do UV lampy na 2 minúty. Výpotok neutierajte, aby vytvoril väzbu s vrchným gélom.

Magnetické zdobenie

Zdobenie na nechte je urobené použitím magnetického gélu a magnetu. Gél premiešajte pomocou pomarančového drievka alebo štetca a naneste ho na čierny podklad. Pôsobením magnetu na gél vznikne na nechte vzor. Zdobenie nechajte vytvrdnúť a zafixujte ho vrchným gélom. 

magnet zdob

Cat eye UV gél obsahuje kovové čiastočky s modrou perleťou. Je stredne hustý a veľmi dobre pigmentovaný. Pred použitím je potrebné ho poriadne premiešať. Kovové častice spolu s pigmentom sa zvyknú usádzať na dno téglika. Na necht ho aplikujeme v jednej tenkej vrstve. Priložíme magnet a necháme pôsobiť 10 až 20 sekúnd. Následne vložíme ruky do UV alebo DUAL lampy na vytvrdnutie.

späť k zoznamu produktov späť k zoznamu späť idem si to kúpiť
Copyright Top-Nechty.sk © 2009 - 2018