Cat eye UV gél s tyrkysovým leskom 5 ml


ID4221
Odošleme ešte dnes! Máme viac ako 10 kusov
Farebný gél s tyrkysovým leskom. Obsahuje drobné kovové čiastočky, ktoré pôsobením magnetu vytvoria na nechte vzor. Pre viditeľnosť zdobenia je potrebné... Celý popis
Naša cena 3.19
uvedené ceny sú s DPH

Odporúčame dokúpiť

Popis produktu

Farebný gél s tyrkysovým leskom. Obsahuje drobné kovové čiastočky, ktoré pôsobením magnetu vytvoria na nechte vzor. Pre viditeľnosť zdobenia je potrebné nanášať tento gél na čierny podklad. Pred vložením do lampy nechajte na nanesený gél pôsobiť magnet. Magnet by mal byť umiestnený 3 až 5 mm od nechta. Vo chvíli, keď je vzor viditeľný, vložte ruku do UV lampy a nechajte ju tam 2 minúty. Po vytvrdnutí naneste vrchný UV gél.

Zdobenie pomocou magnetu 

UV gél si poriadne premiešajte. Môžete tak urobiť štetcom alebo pomarančovým drievkom. Gél si naneste na tmavý podklad a nechajte pôsobiť magnet. Po chvíľke sa vytvorí vzor, ktorý necháte vytvrdnúť v UV lampe. Zdobenie zafixujte vrchnou vrstvou gélu.

magn zdob

Je to UV gél s kovovými čiastočkami. Priložením magnetu na gél, vzniká ornament. Gél môžete aplikovať počas modelovania, alebo na vymodelované nechty. Pred aplikáciou ho jemne premiešajte. Pomocou štetca ho naneste v tenkej vrstve. Pred vkladaním do UV lampy priložte magnet k nechtu, a počkajte 10 až 20 sekúnd. Následne vložte ruky do UV alebo dual lampy na vytvrdnutie. Celé zafixujte vrchným leskom.

späť k zoznamu produktov späť k zoznamu späť idem si to kúpiť
Copyright Top-Nechty.sk © 2009 - 2018