Blog

Cat eye UV gél s tyrkysovým leskom 5 ml


ID4221
Je nám to ľúto, no posledný kúsok sme predali v 09/2018. Skúsime Vám však ponúknuť náhradu, ktorá by Vám mohla vyhovovať!

Popis produktu

Farebný gél s tyrkysovým leskom. Obsahuje drobné kovové čiastočky, ktoré pôsobením magnetu vytvoria na nechte vzor. Pre viditeľnosť zdobenia je potrebné nanášať tento gél na čierny podklad. Pred vložením do lampy nechajte na nanesený gél pôsobiť magnet. Magnet by mal byť umiestnený 3 až 5 mm od nechta. Vo chvíli, keď je vzor viditeľný, vložte ruku do UV lampy a nechajte ju tam 2 minúty. Po vytvrdnutí naneste vrchný UV gél.
štítok Novinka
farba modrá, zelená
výška 2.5 cm
dĺžka 3 cm
šírka 3 cm
objem 5 ml

Zdobenie pomocou magnetu 

UV gél si poriadne premiešajte. Môžete tak urobiť štetcom alebo pomarančovým drievkom. Gél si naneste na tmavý podklad a nechajte pôsobiť magnet. Po chvíľke sa vytvorí vzor, ktorý necháte vytvrdnúť v UV lampe. Zdobenie zafixujte vrchnou vrstvou gélu.

magn zdob

Je to UV gél s kovovými čiastočkami. Priložením magnetu na gél, vzniká ornament. Gél môžete aplikovať počas modelovania, alebo na vymodelované nechty. Pred aplikáciou ho jemne premiešajte. Pomocou štetca ho naneste v tenkej vrstve. Pred vkladaním do UV lampy priložte magnet k nechtu, a počkajte 10 až 20 sekúnd. Následne vložte ruky do UV alebo dual lampy na vytvrdnutie. Celé zafixujte vrchným leskom.

Copyright Top-Nechty.sk © 2009 - 2019