Blog

Medený cat eye UV gél 5 ml


ID4220
Vašu objednávku odošleme hneď v pondelok Máme viac ako 10 kusov
Aby bol výsledok viditeľný, nanášajte gél na čierny podklad a pred použitím ho dôkladne premiešajte. Ešte pred vložením ruky do UV lampy, nechajte na gél... Celý popis
Bežná cena 3.19 €
Ušetríte 6% 0.20 €
Naša cena 2.99 €
Zľava platí do 24.01.2020
Uvedené ceny sú s DPH (20%)

Odporúčame dokúpiť

Popis produktu

Aby bol výsledok viditeľný, nanášajte gél na čierny podklad a pred použitím ho dôkladne premiešajte. Ešte pred vložením ruky do UV lampy, nechajte na gél pôsobiť magnet so vzorom. Magnet by mal byť vo výške 3 až 5 mm. Po krátkom pôsobení sa na nechtoch objaví vzor a vtedy môžete vložiť ruku do lampy na 2 minúty. Za tento čas gél vytvrdne a zdobenie môžete pretrieť vrchným gélom.
farba medená
výška 2.5 cm
dĺžka 3 cm
šírka 3 cm
objem 5 ml
štítok Výpredaj

Zdobenie magnetickým gélom

Gél naneste na tmavý podklad, najlepšie čierny. Výsledok bude lepšie viditeľný. Pred nanášaním gélu je potrebné gél poriadne premiešať. Pred vytvrdnutím nechajte na necht pôsobiť magnet. Po krátkom čase sa na nechte vytvorí vzor.

zdob

Ozdobný UV gél medenej farby. Je stredne hustý a veľmi dobre pigmentovaný. Gél obsahuje kovové čiastočky, ktoré priložením magnetu vytvoria vzor. Pre intenzívny vzor je potrebný tmavý podklad. Na hotový vymodelovaný necht aplikujeme cat eye UV gél. Priložíme magnet do vzdialenosti 2 až 5 mm. Počkáme 10 až 20 sekúnd, kým nevznikne vzor. Potom vložíme nechty do UV alebo dual lampy. Na záver zafixujeme vrchným leskom.

Copyright Top-Nechty.sk © 2009 - 2020