Blog

Ružový cat eye UV gél 5 ml


ID4217
Je nám to ľúto, no posledný kúsok sme predali v 05/2018. Skúsime Vám však ponúknuť náhradu, ktorá by Vám mohla vyhovovať!

Popis produktu

Ružový perleťový gél s modrým kovovým leskom. Gél obsahuje drobné kovové čiastočky, ktoré magnet pritiahne na povrch, čím vznikne pekné zdobenie s efektom mačacích očí. Gél naneste na čierny podklad. Priložte nad neho magnet asi vo vzdialenosti 3 až 5 mm. Nechajte chvíľu magnet pôsobiť, a tak vložte ruku do UV lampy na 2 minúty, aby gél zatvrdol. Na záver použite vrchný gél.

štítok Novinka
farba ružová
výška 2.5 cm
dĺžka 3 cm
šírka 3 cm
objem 5 ml

Zdobenie gélom a magnetom 

Magnetický gél premiešajte a naneste ho na čierny podklad. Na nevytvrdnutý gél nechajte pôsobiť magnet. Po chvíľke sa na nechtoch vytvorí motív. Ruky vložte o UV lampy a nechajte gél vytvrdnúť. Celé zdobenie na záver zafixujte vrchným UV gélom. 

zdob magnetom

 

Je to UV gél s obsahom kovových častíc, na ktorom pomocou magnetu vznikne vzor. Gél je stredne hustý a veľmi dobre pigmentovaný. Pred použitím ho poriadne premiešame,aby usadené kovové čiastočky a pigment sa rovnomerne rozložili. Aplikujeme ho na vymodelovaný necht, najlepšie s tmavým podkladom, aby vzor vynikol. Po nanesení gélu priložíme magnet a počkáme 10 až 20 sekúnd. Následne vložíme ruky do 36W UV lampy na vytvrdnutie. Na záver nechty zafixujte vrchným leskom a na kožičku aplikujte olejček.

Copyright Top-Nechty.sk © 2009 - 2018