Ružový cat eye UV gél 5 ml


ID4217
Odošleme ešte dnes! Máme viac ako 10 kusov
Ružový perleťový gél s modrým kovovým leskom. Gél obsahuje drobné kovové čiastočky, ktoré magnet pritiahne na povrch, čím vznikne pekné zdobenie s efektom... Celý popis
Naša cena 3.19
uvedené ceny sú s DPH

Odporúčame dokúpiť

Popis produktu

Ružový perleťový gél s modrým kovovým leskom. Gél obsahuje drobné kovové čiastočky, ktoré magnet pritiahne na povrch, čím vznikne pekné zdobenie s efektom mačacích očí. Gél naneste na čierny podklad. Priložte nad neho magnet asi vo vzdialenosti 3 až 5 mm. Nechajte chvíľu magnet pôsobiť, a tak vložte ruku do UV lampy na 2 minúty, aby gél zatvrdol. Na záver použite vrchný gél.

Zdobenie gélom a magnetom 

Magnetický gél premiešajte a naneste ho na čierny podklad. Na nevytvrdnutý gél nechajte pôsobiť magnet. Po chvíľke sa na nechtoch vytvorí motív. Ruky vložte o UV lampy a nechajte gél vytvrdnúť. Celé zdobenie na záver zafixujte vrchným UV gélom. 

zdob magnetom

 

Je to UV gél s obsahom kovových častíc, na ktorom pomocou magnetu vznikne vzor. Gél je stredne hustý a veľmi dobre pigmentovaný. Pred použitím ho poriadne premiešame,aby usadené kovové čiastočky a pigment sa rovnomerne rozložili. Aplikujeme ho na vymodelovaný necht, najlepšie s tmavým podkladom, aby vzor vynikol. Po nanesení gélu priložíme magnet a počkáme 10 až 20 sekúnd. Následne vložíme ruky do 36W UV lampy na vytvrdnutie. Na záver nechty zafixujte vrchným leskom a na kožičku aplikujte olejček.

späť k zoznamu produktov späť k zoznamu späť idem si to kúpiť
Copyright Top-Nechty.sk © 2009 - 2018