Blog

Zlatý cat eye UV gél 5 ml


ID4222
Vašu objednávku oošleme hneď v stredu Máme posledné 3 kúsky
Zlato hnedastý UV gél na magnetické zdobenie. Pred použitím ho premiešajte, aby sa kovové čiastočky a pigment rovnomerne rozložili. Nanášajte ho na čierny... Celý popis
Naša cena 3.19 €
Uvedené ceny sú s DPH (20%)

Odporúčame dokúpiť

Popis produktu

Zlato hnedastý UV gél na magnetické zdobenie. Pred použitím ho premiešajte, aby sa kovové čiastočky a pigment rovnomerne rozložili. Nanášajte ho na čierny podklad a ešte pred vložením do UV lampy nechajte naň pôsobiť magnet so vzorom. Ten priložte vo výške 3 až 5 mm. Vo chvíli, keď sa na nechte vytvorí vzor, môžete vložiť ruku do UV lampy na 2 minúty. Následne naneste vrchný UV gél, pre lesk nechtov.
štítok Novinka
farba zlatá
výška 2.5 cm
dĺžka 3 cm
šírka 3 cm
objem 5 ml

Zdobenie magnetom

Zdobenie je urobené pomocou magnetického gélu a magnetu. Gél naneste na čierny podklad  a nechajte pôsobiť gél. Po krátkom čase vznikne na nechte vzor. Gél nechajte vytvrdnúť v UV lampe a zdobenie zafixujte vrchným gélom.

zdob magnetom

UV gél obsahujúci kovové čiastočky a zelenú perleť. Postup pri nanášaní je rovnaký ako pri klasických UV géloch. Pred použitím je potrebné cat eye UV gél poriadne premiešať pomocou štetca. Pre zvýraznenie vzoru je potrebný tmavý podklad. Aplikujeme ho na necht v tenkej vrstve. Priložíme magnet, a vo chvíli keď sa vytvorí vzor, vložíme ruku do UV alebo DUAL lampy na vytvrdnutie. Celé zdobenie zafixujeme vrchným leskom.

Copyright Top-Nechty.sk © 2009 - 2020