Blog

Modrý prášok s multi best efektom 0,2 g


ID4466
Je nám to ľúto, no posledný kúsok sme predali v 05/2019. Skúsime Vám však ponúknuť náhradu, ktorá by Vám mohla vyhovovať!

Popis produktu

Univerzálny pigmentový prášok gliter aurora na nechty. Veľkou výhodou je jeho dvojaké využitie. Môžete ho vleštiť do nechtov rovnako ako mirror prášky, alebo ho aplikovať do výpotku a zaliať gélom. Je vysoko lesklý a má odtiene z tyrkysovej cez modrú až jemne do fialovej farby, takzvaný chameleon efekt. Na štruktúru má hrubšiu zrnitosť, no pri leštení sa kúsky vleštia do nechtu a vytvárajú veľmi pekné farebné holografické odlesky. Na fotografii je pod týmto práškom nanesený čierny podklad.
štítok Akcia
farba modrá
šírka 4 cm
výška 1.5 cm, 4 cm

Mirror efekt

Pre takýto výsledok sa prášok nanesie pomocou aplikátora na vytvrdnutý nadlak podlak, jemným leštením. Vytvoria sa tak tým zaujímavé farebné holografické odlesky. Následne na zafixovanie použite opäť nadlak podlak.

Mirror efekt

Zdobenie na nechte

Pre viditeľnejší výsledok, použite nadlak podlak s výpotkom. Po vybratí z lampy, prášok pomaly vklepávajte do vzniknutého výpotku. Tým docielite výraznejšie zdobenie a hrubšiu zrnitosť. Následne ho môžete zaliať gélom, ktorým ho zafixujete.

Zdobenie na nechte

Prášok s multi best efektom je vhodný na akylové, gélové nechty a nechty spevnené gél lakom. Aplikovať ho môžeme na bezvýpotkový base/top alebo na nadlak podlak s výpotkom. Rozdiel je v aplikácii a v konečnom výsledku. Na vytvorenú modeláž aplikujeme bezvýpotkový base/top v tenkej vrstve a necháme ho vytvrdnúť v UV alebo LED lampe. Následne pomocou aplikátora vyleštíme prášok na nechte. Opätovným nanesením base/topu, prášok zafixujeme a necháme vytvrdnúť. Pre viditeľnejšie odlesky a hrubšiu štruktúru prášku použijeme nadlak podlak s výpotkom. Ten aplikujeme rovnako ako base/top a vložíme do UV alebo LED lampy. Na vzniknutý výpotok pomaly vklepávame prášok. Je potrebné ho zafixovať nadlakom podlakom alebo čírym gélom. Multi prášok môžeme použiť aj počas modelovania nechtov alebo ho zmiešať s gélom alebo akrylom.

Copyright Top-Nechty.sk © 2009 - 2019