Blog

Sada na holografické nechty

LONEL

ID5766
LONEL
Sada Na sklade
Balenie sa skladá z nadlaku podlaku a holografického leštiaceho prášku. Prášok je strieborný s hrubším zrnom. Výsledný efekt má veľmi zaujímavý, unikátny... Celý popis
Bežná cena 7.28 €
Ušetríte -23% 1.71 €
Naša cena 8.99 €
Uvedené ceny sú s DPH (20%)

Odporúčame dokúpiť

Popis produktu

Balenie sa skladá z nadlaku podlaku a holografického leštiaceho prášku. Prášok je strieborný s hrubším zrnom. Výsledný efekt má veľmi zaujímavý, unikátny vzľad. Ten závisí od toho, aký farebný podklad na necht použijete. Na pripravený gélový, gél lakový alebo akrylový necht stačí už len aplikovať prvú vrstvu nadlaku podlaku a nechať vytvrdnúť v lampe. Takto vytvrdnutý necht preleštite s práškom pomocou priloženého aplikátora a aplikujte druhú vrstvu nadlaku podlaku. Opäť nechajte v lampe vytvrdnúť. Výsledkom je strieborný farebne sa meniaci povrch.
štítok Novinka

Je to sada, pomocou ktorej vytvoríme na nechtoch krásny holografický efekt. Pred aplikáciou je potrebné vytvoriť na lôžku tmavý poklad. Na takomto podklade sa ukáže skutočná farba prášku. Aby sa prášok vyleštil, je potrebné naniesť chrómový base/top a nechať ho polymerizovať v lampe. Po vytvrdnutí aplikujeme prášok, ktorý prstom alebo aplikátorom vyleštíme. Na záver holografické nechty zafixujeme opätovným nanesením base/topu.

Copyright Top-Nechty.sk © 2009 - 2020