Blog

Sada s tyrkysovým zrkadlovým práškom 0,2g


ID5763
Sada Na sklade
Sada na zrkadlový mirror efekt obsahuje nadlak podlak spolu so zeleno modrým zrkadlovým práškom. Na vopred pripravené nechty s tmavým podkladom naneste... Celý popis
Bežná cena 5.58 €
Ušetríte 11% 0.59 €
Naša cena 4.99 €
Uvedené ceny sú s DPH (20%)

Popis produktu

Sada na zrkadlový mirror efekt obsahuje nadlak podlak spolu so zeleno modrým zrkadlovým práškom. Na vopred pripravené nechty s tmavým podkladom naneste priložený nadlak podlak a nechajte ho v lampe vytvrdnúť. Nezanecháva lepkavú vrstvu, a preto na neho môžete hneď aplikovať zeleno modrý zrkadlový prášok. Nanášajte ho aplikátorom, ktorý je súčasťou balenia. Na záver opäť aplikujte nadlak podlak a nechajte v lampe vytrvrdnúť.
štítok Novinka

Sada na nechty na vytvorenie zrkadlového efektu s tyrkysovým odleskom. Ako prvé, je nutné naniesť chrómový base/top na tmavý podklad. Ten môžeme aplikovať na celý povrch lôžka alebo len na miesto, kde chceme prášok naniesť. Chrómový base top necháme polymerizovať. Bez problémov vytvrdne v UV a Dual lampe. Pokračujeme tyrkysovým práškom. Na nechte ho vyleštíme prstom alebo aplikátorom a následne zafixujeme opäť chrómovým base/topom.

Copyright Top-Nechty.sk © 2009 - 2020