Blog

Set na zeleno zlatý mirror efekt


ID5765
Sada Na sklade
Obsah balenia sady je base/top, aplikátor a samotný mirror prášok so zeleným odleskom. Base/top vrstva sa nanáša pred aplikovaním mirror prášku na nechty... Celý popis
Bežná cena 5.58 €
Ušetríte 11% 0.59 €
Naša cena 4.99 €
Uvedené ceny sú s DPH (20%)

Odporúčame dokúpiť

Popis produktu

Obsah balenia sady je base/top, aplikátor a samotný mirror prášok so zeleným odleskom. Base/top vrstva sa nanáša pred aplikovaním mirror prášku na nechty s tmavým podkladom. Je potrebné ho nechať v lampe vytvrdnúť, až tak môžete pokračovať v ďalšom kroku, ktorým je nanesenie prášku aplikátorom. Hotové nechty zafixujte opäť vrstvou s base/top. Ten tvrdne v UV lampe 2 minúty, no v dual lampe je to kratšie cca 60 sekúnd.
štítok Novinka

Set na nechty, pomocou ktorého si vytvoríme krásne zrkadlové nechty so zeleno zlatým odleskom. Najprv nanesieme na vopred pripravené nechty chrómový base/top v tenučkej vrstve. Túto vrstvu je nutné vložiť do lampy na vytvrdnutie. Po vybratí, môžeme pokračovať v aplikácii prášku, ktorý vyleštíme prstom alebo priloženým aplikátorom. Na záver, aby zdobenie vydržalo čo najdlhšie, opäť aplikuje chrómový base/top a vložíme nechty do lampy. Po vybratí sú zrkadlové nechty hotové.

Copyright Top-Nechty.sk © 2009 - 2020