Blog

Zlatý prášok aurora gliter 0,2 g


ID4499
Vašu objednávku odošleme hneď zajtra! Máme viac ako 10 kusov
Leštiaci prášok s hrubšou zrnitosťou, ktorý sa veľmi dobre rozotiera. Môžete ho použiť na bezvýpotkový nadlak podlak na chrómové nechty. Na tomto povrchu... Celý popis
Naša cena 3.59 €
Uvedené ceny sú s DPH (20%)

Odporúčame dokúpiť

Popis produktu

Leštiaci prášok s hrubšou zrnitosťou, ktorý sa veľmi dobre rozotiera. Môžete ho použiť na bezvýpotkový nadlak podlak na chrómové nechty. Na tomto povrchu ho pomocou aplikátora, alebo prstom vyleštíte. Vznikne vám mirror efekt. Ak chcete mať žiarivé výrazné nechty, tak postačí ak tento prášok poukladáte do výpotku a pretriete vrchným gélom. Obe zdobenia je potrebné zafixovať gélom, alebo nadlakom podlakom.
štítok Novinka
farba zlatá
šírka 4 cm
výška 1.5 cm
dĺžka 4 cm

Zdobenie s viditeľnejším efektom 

Takéto zdobenie docielime nanesením prášku do výpotku gélu. Výsledkom budú výrazné a žiarivé nechty.

Zdobenie s viditeľnejším efektom

Zdobenie na nechte

Prášok môžete naniesť pomocou aplikátora, alebo prsta. Po vyleštení ostáva necht krásny, lesklý so zlatým zrkadlovým efektom.

Zdobenie na nechte

Je to zlato zelený multifunkčný prášok, s ktorým dosiahneme aj mirror zdobenie. Na hotovú modeláž nanesieme base/top bez výpotku a necháme ho vytvrdnúť v LED lampe 60 sekúnd. Na vytvrdnutý necht vyleštíme prášok. Opäť nanesieme base/top, aby sme zdobenie zafixovali. Jeho výhodou je, že je možné ho naniesť aj na výpotok. Docielime tým iný výsledok zdobenia. Vtedy je štruktúra prášku výraznejšia a odlesky sú intenzívnejšie. Multifunkčný prášok nanášame na necht pomocou aplikátora, štetca alebo prsta.

Copyright Top-Nechty.sk © 2009 - 2019