Blog

Číry UV gél 5 ml


ID1355
Je nám to ľúto, no posledný kúsok sme predali v 06/2019. Skúsime Vám však ponúknuť náhradu, ktorá by Vám mohla vyhovovať!

Náhrada za Číry UV gél 5 ml

ID2301
10.99 €
9.99 €
ID2573
15.99 €
13.90 €

Popis produktu

Stavebný UV gél je hustý, no v tenkej vrstve ho môžeme použiť aj namiesto podkladového gélu. Zalievame doň ozdoby a modelujeme ním C-oblúk. Vďaka jeho hustote sa s ním veľmi dobre pracuje na šablóny, ale aj na tipy. V UV lampe tvrdne 2 minúty. Lepkavý výpotok, ktorý vzniká pri tvrdnutí odstráňte čističom gélu len ak je to nutné. Táto lepkavosť totiž vytvára väzbu medzi jednotlivými vrstvami gélov.
šírka 3 cm
výška 2.5 cm
dĺžka 3 cm
farba číra
objem 5 ml

Hustota UV gélu

Nechty s transfer fóliou

Ako pracovať s UV gélom, ktorý je hustý.

S veľmi hustým UV gélom sa ťažšie pracuje. Preto pri modelovaní musíme byť trpezlivý. Vďaka hustote nesteká, preto môžeme modelovať viac nechtov naraz. Najprv nanesieme základnú vrstvu stavebného gélu a vložíme do UV lampy. Na vytvrdnutý necht aplikujeme väčšie množstvo gélu a postupne ho modelujeme do dokonalého c-oblúku. Keďže gél nemá samovyrovnávaciu schopnosť, štetec očistíme, namočíme do cleaneru a následne ním vyrovnáme tvar a nerovnosti. Vymodelovaný necht vložíme do UV lampy. Po vytvrdnutí odstránime výpotok, pilníkom upravíme tvar a nanesieme lesk.

Copyright Top-Nechty.sk © 2009 - 2020