Číry UV gél 5 ml


ID1355
Odošleme to hneď zajtra! Máme viac ako 10 kusov
Stavebný UV gél je hustý, no v tenkej vrstve ho môžeme použiť aj namiesto podkladového gélu. Zalievame doň ozdoby a modelujeme ním C-oblúk. Vďaka jeho... Celý popis
Bežná cena 2.49
Ušetríte 20% 0.50
Naša cena 1.99
Zľava platí do 25.02.2018
uvedené ceny sú s DPH

Odporúčame dokúpiť

Popis produktu

Stavebný UV gél je hustý, no v tenkej vrstve ho môžeme použiť aj namiesto podkladového gélu. Zalievame doň ozdoby a modelujeme ním C-oblúk. Vďaka jeho hustote sa s ním veľmi dobre pracuje na šablóny, ale aj na tipy. V UV lampe tvrdne 2 minúty. Lepkavý výpotok, ktorý vzniká pri tvrdnutí odstráňte čističom gélu len ak je to nutné. Táto lepkavosť totiž vytvára väzbu medzi jednotlivými vrstvami gélov.

Hustota UV gélu

Nechty s transfer fóliou

Ako pracovať s UV gélom, ktorý je hustý.

S veľmi hustým UV gélom sa ťažšie pracuje. Preto pri modelovaní musíme byť trpezlivý. Vďaka hustote nesteká, preto môžeme modelovať viac nechtov naraz. Najprv nanesieme základnú vrstvu stavebného gélu a vložíme do UV lampy. Na vytvrdnutý necht aplikujeme väčšie množstvo gélu a postupne ho modelujeme do dokonalého c-oblúku. Keďže gél nemá samovyrovnávaciu schopnosť, štetec očistíme, namočíme do cleaneru a následne ním vyrovnáme tvar a nerovnosti. Vymodelovaný necht vložíme do UV lampy. Po vytvrdnutí odstránime výpotok, pilníkom upravíme tvar a nanesieme lesk.

Copyright Top-Nechty.sk © 2009 - 2018