Blog

Číry UV gél 5 ml


ID1355
Vašu objednávku pošleme ešte dnes! Máme viac ako 10 kusov
Stavebný UV gél je hustý, no v tenkej vrstve ho môžeme použiť aj namiesto podkladového gélu. Zalievame doň ozdoby a modelujeme ním C-oblúk. Vďaka jeho... Celý popis
Bežná cena 2.89 €
Ušetríte 14% 0.40 €
Naša cena 2.49 €
Zľava platí do 15.10.2019
Uvedené ceny sú s DPH (20%)

Odporúčame dokúpiť

Popis produktu

Stavebný UV gél je hustý, no v tenkej vrstve ho môžeme použiť aj namiesto podkladového gélu. Zalievame doň ozdoby a modelujeme ním C-oblúk. Vďaka jeho hustote sa s ním veľmi dobre pracuje na šablóny, ale aj na tipy. V UV lampe tvrdne 2 minúty. Lepkavý výpotok, ktorý vzniká pri tvrdnutí odstráňte čističom gélu len ak je to nutné. Táto lepkavosť totiž vytvára väzbu medzi jednotlivými vrstvami gélov.
šírka 3 cm
výška 2.5 cm
dĺžka 3 cm
farba číra
objem 5 ml

Hustota UV gélu

Nechty s transfer fóliou

Ako pracovať s UV gélom, ktorý je hustý.

S veľmi hustým UV gélom sa ťažšie pracuje. Preto pri modelovaní musíme byť trpezlivý. Vďaka hustote nesteká, preto môžeme modelovať viac nechtov naraz. Najprv nanesieme základnú vrstvu stavebného gélu a vložíme do UV lampy. Na vytvrdnutý necht aplikujeme väčšie množstvo gélu a postupne ho modelujeme do dokonalého c-oblúku. Keďže gél nemá samovyrovnávaciu schopnosť, štetec očistíme, namočíme do cleaneru a následne ním vyrovnáme tvar a nerovnosti. Vymodelovaný necht vložíme do UV lampy. Po vytvrdnutí odstránime výpotok, pilníkom upravíme tvar a nanesieme lesk.

Copyright Top-Nechty.sk © 2009 - 2019