Blog

Kryštálové crystalpixie Swarovski 5g


ID4710
Do 7 dní Máme 0 kusov :(
Comic pop číre pixie kryštály, ktoré majú tvar ako diamanty, v kombinácii s kryštálovými perličkami. Vďaka výraznému brúseniu pixie kamienkov zdobenie... Celý popis
Bežná cena 29.99 €
Ušetríte 20% 6.00 €
Naša cena 23.99 €
Zľava platí do 23.07.2019
Uvedené ceny sú s DPH (20%)

Popis produktu

Comic pop číre pixie kryštály, ktoré majú tvar ako diamanty, v kombinácii s kryštálovými perličkami. Vďaka výraznému brúseniu pixie kamienkov zdobenie získava na čiernom podklade modré odlesky. Sú balené v brúsenej sklenenej fľaštičke. Súčasťou balenia je aj kovový lievik, pre ľahšie zosypanie kryštálov späť do fľaštičky. Na necht naneste finish gél a doň nasypte tieto crystalpixie. Nechajte vytvrdnúť v lampe. Hmotnosť ozdôb je 5g.
štítok Zľava
šírka 6 cm
dĺžka 18 cm
výška 3 cm
farba číra

Detail pixie kamienkov

Balenie sa skladá z drobných okrúlych perličiek s odleskom jemne modrej farby a čírych swarovski kamienkov. Detail kamienkov

 

Crystalpixie na nechte

Na tmavom podklade tieto číre kamienky získavajú odlesk do modra. Aplikujte ich do poslednej nevytrvdnutej vrstvy a štetcom alebo prstom upravte. 

Crystalpixie na nechte

 

Balenie kamienkov

Číre kamienky pixie sú balené v dizajnovej fľaštičke, ktorej súčasťou je aj lievik na pohodlné nanášanie kamienkov na necht. 

Balenie kamienkov

Novinka v zdobení vhodná na všetky druhy modeláží. Zdobenie je nenápadné, ale zároveň luxusné vďaka Swarovski kryštálom. Vymodelovaný necht jemne prebrúsime, aplikujeme UV lesk alebo stavebný UV gél a nasypeme crystalpixie. Tie prstom, pomarančovým drievkom alebo suchým štetcom upravíme. Necht vložíme do lampy, na vytvrdnutie celého zdobenia. Na záver už neaplikujeme žiaden lesk ani nič podobné. Na zdobenie je dobré použiť UV gél bez výpotku. Ak sme použili s výpotkom, po vytvrdnutí zdobenie ľahko pretrieme cleanerom.

Copyright Top-Nechty.sk © 2009 - 2019