Blog

Staroružové crystalpixie candy land 5g


ID4714
Na sklade Máme už len 1 kúsok!
Swarovski crystalpixie tvoria priehľadné staroružové perličky a pixie kamienky v tvare diamantov. Táto kombinácia vytvára na nechtoch veľmi pekné odlesky.... Celý popis
Bežná cena 29.99 €
Ušetríte 20% 6.00 €
Naša cena 23.99 €
Zľava platí do 21.04.2021
Uvedené ceny sú s DPH (20%)

Popis produktu

Swarovski crystalpixie tvoria priehľadné staroružové perličky a pixie kamienky v tvare diamantov. Táto kombinácia vytvára na nechtoch veľmi pekné odlesky. Ozdoby nasypte do tenkej vrstvy nevytvrdnutého finish gélu a vložte do lampy. Súčasťou balenia je aj lievik, ktorý je dobrým pomocníkom pri aplikácii a aj pri upratovaní po zdobení. V čírej brúsenej fľaštičke je 5g crystalpixie.
štítok Zľava
farba ružová
šírka 6 cm
dĺžka 18 cm
výška 3 cm

Ako vyzerajú crystalpixie zblízka

Na detailnej fotke je vidieť krásne brúsené kamienky staroružovej farby. Sú zmiešané s drobnými perličkami v rovnakej farbe.

Ako vyzerajú crystalpixie zblízka

 

Necht ozdobený kamienkami

Crystlapixie nanášajte na poslednú nevytvrdnutú vrstvu gélu. Následne nechajte vytrvdnúť v UV lampe. 

Necht ozdobený kamienkami

Kamienky Candy land

Na fotke môžete vidieť zmes lesklých perličiek a kryštálikov v staroružovej farbe. Sú balené v krásne obrúsenej fľaštičke. Nanášajte ich do poslednej nevytrvdnutej vrstvy gélu.  

Kamienky Candy land

 

 

Ak túžite po extravagantnom zdobení, ktoré pôsobí zároveň aj luxusne, siahnite po crystalpixie Swarovski. Ozdobené nechty vyzerajú priam fantasticky. Použiť ho môžeme na gélové, akrylové a gél lakové nechty. Najprv modeláž jemne prebrúsime a nanesieme vrchný lesk, nadlak podlak, alebo stavebný UV gél. Je dobré použiť UV gél bez výpotku. Na takto nanesený necht pomaličky nasypeme crystalpixie. Tie upravíme prstom alebo pomarančovým drievkom. Necháme vytvrdnúť v UV alebo Dual lampe. Zdobenie je hotové hneď po vybratí ruky z lampy.

Copyright Top-Nechty.sk © 2009 - 2021