Blog

Strieborné crystalpixie Swarovski 5g


ID4717
Do 7 dní Máme 0 kusov :(
Starry night svetlo strieborné pixie kamienky v kombinácii s perličkami. Pixie sú brúsené ako diamant a na nechte tak vytvárajú iné odlesky ako perličky.... Celý popis
Bežná cena 29.99 €
Ušetríte 20% 6.00 €
Naša cena 23.99 €
Zľava platí do 16.10.2019
Uvedené ceny sú s DPH (20%)

Popis produktu

Starry night svetlo strieborné pixie kamienky v kombinácii s perličkami. Pixie sú brúsené ako diamant a na nechte tak vytvárajú iné odlesky ako perličky. Práve tým sa stáva zdobenie jedinečným a luxusným. Aplikujte ich do finish gélu. Sú balené v brúsenej fľaštičke a pre jednoduchšiu aplikáciu a upratovanie je súčasťou balenia aj lievik. Vo fľaštičke je 5g ozdôb.
štítok Zľava
farba strieborná
šírka 6 cm
dĺžka 18 cm
výška 3 cm

Detail vysypaných kamienkov

Súčasťou balenia sú swarovski kamienky striebornej farby a malé perličky. Kamienky sú krásne brúsené, takže sú viditeľnejšie a nádherne sa na nechte lesknú.

Detail vysypaných kamienkov

 

Strieborné pixie kamienky

Zdobenie na nechte je vytvorené nasypaním pixie kamienkov do poslednej vrstvy gélu. Záverečný lesk nie je potrebné nanášať.

Strieborné pixie kamienky

 

Swarovski pixie kamienky

Zmes svetlo strieborných kamienkov a perličiek. Sú balené v krásne brúsenej fľaštičke, spolu s lievikom pre ľahšiu manipuláciu s nimi. Kamienky sú luxusnou ozdobou každého zdobenia. Rozžiarte nimi svoje nechty.

Swarovski pixie kamienky

Strieborné crystalpixie Swarovski na luxusné zdobenie, ktoré na nechte vyzerá fantasticky. Crystalpixie sú balené spolu s lievikom, pomocou ktorého vrátime nepoužité kamienky späť do sklenenej fľaštičky. Ozdobiť nimi môžeme gélové, akrylové alebo gél lakové nechty. Najprv nanesieme nadlak podlak, vrchný lesk alebo stavebný UV gél na nechty a potom nasypeme crystalpixie. Tie upravíme pomarančovým drievkom alebo suchým štetcom a následne vložíme do UV lampy. Po vytvrdnutí je zdobenie hotové. Nie je potrebné ho pretierať žiadnym leskom.

Copyright Top-Nechty.sk © 2009 - 2019