Blog

Obojstranný dekoračný vankúš s výplňou žltý 40 x 40 cm


ID7442
Na sklade Máme už len 1 kúsok!
Dekoračný vankúš s výplňou je obojstranný. Predná strana má krásny hustý kvetinový motív, potlačený na látke. Kvetiny sú sýtej žltej farby na bielom podklade.... Celý popis
Bežná cena 5.99 €
Ušetríte 42% 2.49 €
Naša cena 3.50 €
Zľava platí do 02.10.2020
Uvedené ceny sú s DPH (20%)

Odporúčame dokúpiť

Popis produktu

Dekoračný vankúš s výplňou je obojstranný. Predná strana má krásny hustý kvetinový motív, potlačený na látke. Kvetiny sú sýtej žltej farby na bielom podklade. Zadná strana je sivá, jednofarebná. Vankúš je obšitý lemom. Obliečka je z bavlny a je husto tkaná, veľmi pevná a odolná. Na povrchu je jemná a hladká, pôsobí skôr matne, nie lesklo. Dekoračný vankúšik má rozmer 40 x 40 cm. Vankúš nemá zips, teda jeho obliečka nie je snímateľná. Pri prípadnom znečistení sa doporučuje iba ručné vyčistenie s vlhkou handričkou alebo hubkou. Dekoračný vankúš je v ponuke už s výplňou dutého polyesterového vlákna. Obliečka má 100% bavlnené zloženie.
zloženie bavlna
šírka 40 cm
dĺžka 40 cm
farba žltá
štítok Výpredaj

Dekoračné vankúše sú tou správnou a neodmysliteľnou voľbou pre zútulnenie domova. Do Vášho domova prinesú aktuálne trendy a šmrnc. Majú nielen dekoračné, ale aj praktické využitie. Sú v ponuke v rôznych farebných a vzorových kombináciách. Doporučujeme kombináciu v jednom farebnom tóne dekoračných vankúšov, závesov alebo jemných záclon a obrusov z našej ponuky.

  • Rozmer: 40 x 40 cm
  • Materiál: bavlna
  • Balenie: obsahuje 1x vankúš s výplňou
  • Farba: žltá, sivá
  • Doporúčené pranie: pri prípadnom znečistení sa doporučuje iba ručné vyčistenie s vlhkou handričkou alebo hubkou
Copyright Top-Nechty.sk © 2009 - 2020