Cukrový depilačný vosk 100 ml

SIMPLE USE
ID3775
SIMPLE USE
Odošleme to hneď zajtra! Máme viac ako 10 kusov
Vosk na depiláciu so širokou roll-on hlavicou. Ohrievajte ho v ohrievači na to určenom po dobu 10-20 minút. Cukrový vosk potom rovnomerne naneste na pokožku... Celý popis
Naša cena 2.39
uvedené ceny sú s DPH

Odporúčame dokúpiť

Popis produktu

Vosk na depiláciu so širokou roll-on hlavicou. Ohrievajte ho v ohrievači na to určenom po dobu 10-20 minút. Cukrový vosk potom rovnomerne naneste na pokožku v smere rastu chĺpkov. Priložte depilačný papier a proti smeru rastu chĺpkov strhnite. Zvyšky vosku umyte vodou. Podráždenú pokožku ošetrite mliekom alebo prípravkom po depilácii.

Depilácia roll-on voskom

Depilácia voskom je odstránením nežiadúceho ochlpenia aj s korienkami. 100 ml vosk s roll-on hlavicou vložíme do ohrievača na depilačné vosky a prikryjeme vrchnákom. Ohrievač zapojíme do elektrickej siete. Vosk nahrievame 30-50 minút. Depilujeme suchú a čistú pokožku. Ak je už vosk roztopený, nanesieme ho na pokožku v smere rastu chĺpkov. Priložíme depilačný papier a proti smeru rastu chĺpkov rýchlo strhneme. Zvyšky vosku môžeme "pozbierať" depilačným papierom, alebo na záver ich odstránime olejom. Depilované miesto nieje vhodné vystavovať hneď slnečnému žiareniu. Podráždenú pokožku ošetrite mliekom po depilácii.

späť k zoznamu produktov späť k zoznamu idem si to kúpiť
Copyright Top-Nechty.sk © 2009 - 2017