Cukrový depilačný vosk 400 ml

SIMPLE USE
ID3772
SIMPLE USE
Odošleme ešte dnes! Máme posledných 7 kusov
Prírodný cukrový vosk na depiláciu. V ohrievači ohrievajte len na teplotu tela cca 30 minút. Nanášajte ho pomocou drevenej špachtle v smere rastu chĺpkov.... Celý popis
Bežná cena 6.49
Ušetríte 8% 0.50
Naša cena 5.99
Zľava platí do 13.12.2017
uvedené ceny sú s DPH

Odporúčame dokúpiť

Popis produktu

Prírodný cukrový vosk na depiláciu. V ohrievači ohrievajte len na teplotu tela cca 30 minút. Nanášajte ho pomocou drevenej špachtle v smere rastu chĺpkov. Priložte depilačný papier a proti smeru rastu chĺpkov strhnite. Zvyšky vosku odstránite z pokožky vodou. Depilovanú pokožku je vhodné ošetriť prípravkom alebo mliekom po depilácii (nie olejom).

Depilácia voskom z plechovky

Do ohrievača na depilačný vosk vložíme otvorenú plechovku so 400 ml voskom. Prikryjeme vrchnákom, zapojíme do elektrickej siete a ohrievač zapneme. Vosk sa nahrieva 30-50 minút. Po nahriatí prístroj vypneme a drevenou špachtličkou nanesieme nahriaty vosk na požadované miesto. Vosk nanášame v smere rastu chĺpkov. Následne priložíme depilačný papier, prihladíme a proti smeru rastu chĺpkov rýchlo strhneme. Zvyšky vosku môžeme "pozbierať" depilačným papierom, alebo očistiť olejom. Pokožku ošetríme mliekom po depilácii a nevystavujeme ju hneď slnečnému žiareniu.

späť k zoznamu produktov späť k zoznamu späť idem si to kúpiť
Copyright Top-Nechty.sk © 2009 - 2017