Depilačný vosk s aloe vera 400 ml

SIMPLE USE
ID3770
SIMPLE USE
Je nám to ľúto, no posledný kúsok sme predali v 06/2017. Skúsime Vám však ponúknuť náhradu, ktorá by Vám mohla vyhovovať!

Popis produktu

Depilačný vosk v plechovke rozpustný v tukoch. Obsahuje výťažok z aloe vera. Ohrievajte ho v ohrievači na to určenom po dobu 40-50 minút. Roztopený vosk nanášajte na pokožku pomocou drevenej špachtle v smere rastu chĺpkov. Priložte depilačný papier a proti smeru rastu chĺpkov rýchlo strhnite. Zvyšky vosku môžete pozbierať opakovaným priložením depilačného papiera na pokožku, alebo olejom po depilácii. Podráždenú pokožku ošetrite mliekom alebo prípravkom po depilácii.

Depilácia pomocou vosku z plechovky

Do ohrievača na depilačný vosk vložíme otvorenú plechovku so 400 ml voskom. Prikryjeme vrchnákom, zapojíme do elektrickej siete a ohrievač zapneme. Vosk sa nahrieva 30-50 minút. Po nahriatí prístroj vypneme a drevenou špachtličkou nanesieme nahriaty vosk na požadované miesto. Vosk nanášame v smere rastu chĺpkov. Následne priložíme depilačný papier, prihladíme a proti smeru rastu chĺpkov rýchlo strhneme. Zvyšky vosku môžeme "pozbierať" depilačným papierom, alebo očistiť olejom. Pokožku ošetríme mliekom po depilácii a nevystavujeme ju hneď slnečnému žiareniu.

späť k zoznamu produktov späť k zoznamu späť
Copyright Top-Nechty.sk © 2009 - 2017